Pro nové dotazy založte nové téma.

steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Aby tu byl trošku pořádek,zkusme to dodržovat.

Pro registrované uživatele:
Pokud nové dotazy nesouvisejí se stávajícími tématy nepište je do nich.Založte nové téma.

Pro neregistrované:
Pokud Vám nepůjde založit nové téma,napište svůj dotaz sem do tohoto tématu,já to pak rozdělím.
jurajlo

Ahojte
Nevedel by mi niekto vysvetlit postup ako zrenderovat video 1920x1080 50p a nasledne ho vypalit {cd burner xp tusim vie aj HD DVD} tak aby mi to prehrala PS3
cez DVD v plnej kvalite aj ked to budu kratsie filmy...neako som sa v tom zamotal a neviem to najst myslim ze to tu niekde bolo popisane

popripade neviete neaky lacny externy prehravac na prehratie full hd v plnotucnom formate?
Vdaka
quido123

Zdravím,
Ted jsem neco renderoval ve Vegas 13.0 a procesor se vytěžoval někde mezi 20-40% chvilkami i méně.Poté render trvá v tomto případě hodinu i více"jde o 3 min HD video se třemi efekty"nedávno jsem renderoval podobné videjko a za 20 min to bylo doma"protože procák jel skoro na 100%.Nevim proč se ted procesor takto fláká...jde nějak nastavit prioritu aby šlapal naplno? nebo je problém někde jinde? jinak s ničím jiným problém nemám.


Předem díky za postřehy.
josef zubek

Ahoj.Mám problém s českými fonty.V ozdobném písmu,se písmena s čárkami a háčky zobrazují v základním tvaru.Přitom jsem schválně stáhnul české fonty a výsledek je stejný.Vkaždém jiném programu třeba trial Adobe effect se písmo zobrazuje správně.Nevíte prosím kde je chyba a jde to vůbec v programu nastavit?Děkuji.Tutoriály jsou super.Dík
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Bohužel Vás musím zklamat. Některé české fonty v základním titulkovači se zobrazují přesně tak, jak píšete. Vyspělejší titulkovač ProType Titler ve Vegas mnoho fontů nezobrazí vůbec. Nejsem přes písma v PC odborníkem, takže důvody, proč tomu tak je nedokáži objasnit. Nezbývá než vybírat takové fonty, které Vegas dokáže prezentovat správně nebo používat některý od jiných výrobců ve formě pluginu.
Semco
Příspěvky: 2
Registrován: 26.04.2016, 21:57
Kontaktovat uživatele:

Zdravím . Mám problém so Sony Vegas. Najčastejšie editujem videá z GoPro kamery. Jednak celkom seká náhľad ale nejako to spravím .. A problém nastáva keď renderujem .. Renderujem vo formáte avi. - H264 ...Keď video vyrenderuje tak zvuk je trochu popredu ako obraz .. Prosím pomôžte. Ďakujem ..
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Semco a do MP4 jsi to zkoušel? Vše z Gopro renderuji do tohoto kontejneru.
Semco
Příspěvky: 2
Registrován: 26.04.2016, 21:57
Kontaktovat uživatele:

Jop. Skúšal som to .. Aj tak to robí .. Ale nevadí .. prešiel som na Adobe Premiere PRO
Coud

Dobrý den,
jsem začátečník s Gopro hero+lcd a po nahrání vide na kameru a následného přehrávání v počítači nestíhá zvuk video a navíc video je zpomalené, nevíte někdo čím to je a jak to popřípadě upravit. Nahrávám 1080 na 60. Děkuji mnohokrát za radu
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Záleží na síle počítače, ve kterém chcete videa zpracovávat. 60p video je již na sílu procesoru opravdu háklivé. Bez silného počítače je to těžké, ale jde ulehčit PC vytvořením tzv. proxy souborů. které jdou vytvořit v Sony Vegas v. 12 a 13. Návod je v aplikaci. Stačí najít, případně přeložit v translátoru na internetu.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host