Chci si koupit 9+

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
araner

Chci si koupit Studio 9+, ale prý na XP se SP2 hapruje. Ví o tom někdo něco? Údajně snad přehnaná "péče" MS o antivirovou ochranu či co? Chodí vám to bez problémů?
komplikátor
Příspěvky: 1
Registrován: 21.01.2005, 07:39
Kontaktovat uživatele:

Velmi rád bych chtěl pomocí karty Pinnacle Studio 9 AV/DV Deluxe zpracovávat nahrané videa na VHS C, upravovat a následně vypalovat na DVD. Jaký je nejvhodnější operační systém a hlavně jakou sestavu ( kofiguraci ) použít pro bezpečnou funkci celého systému? Nemám z této oblasti žádné zkušenosti. Děkuji.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

To araner: U SP2 byly problémy s FireWire zařízením (možná i další). Měl by to opravovat patch od microsoftu (http://www.microsoft.com/downloads/deta ... 68a50e6e81). Já jsem zatím SP2 neriskoval :) .

To komplikátor: Operační systém rozhodně s jádrem NT (Win 2000, XP) a souborový systém NTFS (kvůli omezení velikosti souboru).
Se sestavou to bude těžší. Doporučené konfigurace pro zpracování videa jsou dobře popsané např. přímo na Exacu: http://www.exac.cz/support/pocitac.htm
Joe-Joe

araner:
Pouzivam PS od verzie 8. Verzia PS9+ je urcite stabilnejsia. Mam naistalovany i SP2, aziadeny problem sa mi nevyskytol. Je pravda, ze nepouzivam FireWare, lebo mam len analog a grabujem cez DVC150.

Joe-Joe

Zakladom je plne Pentium a intelacky chipset. Chodi to i s AMD, ale ked sa chces vyhnut problemom tak radsej Pentium.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Naprosto souhlasim - Pentium a chipset Intel.

Ja pouzival PS8 a s tim nebyl problem (mozna jsem tenkrat nemel takove naroky jako ted :) ). Ted mam PS9 a bohuzel musim pamatovat na pravidelne ukladani.
SP2 zkusim - nic horsiho nez reinstalace win. me potkat nemuze.
Darwee

Tak tak,i já jedu na Pentium+chipset Intel+Deluxe.teť jsem přešel na 9+originál-oproti odblokovaný 9 na 9+ je studio stabilnější ,pri renderingu rychlejší,v 9jsem měl chyby v obraze, s9+ vše zmizelo.Sp2 jsem zkoušel-přines mi však jen problémy-studio se mi i přes nastavení PAL přihlašovalo k VHS jako NTSC-tak jsem se vrátil k sp1,který dál opravuji záplatami a je vše v poho-nyní zcela super.
Peu

Sehnal jsem ho v Německu,multilanguage vč.CZ,originál balené,pod 100Euro,vč.bonusového DVD,jedná se o verzi PS9+.
Cena celkem ujde,ne?
až to budu instalovat,v jakém pořadí tam mám cpát patche?nebo jen ten nejnovější?
Joe-Joe

Len poslednu ostru verziu. Nedavaj tam ziadne BETA verzie.
Vyhnes sa moznym problemom.
Peu

co je teda aktuální ostrá verze?
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host