Údržba fóra

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
lubud

Toto je jenom testovací text.
lubud

Blahopřeji, funguje to!
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

A funguje dle očekávání?
Pokud na cokoliv narazíte tak dejte vědět. Za poslední hodinu už jsem narazil na dvě chyby ...
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Od rána mažu jako moderátor spamy. Přidávám se ke Stevizahovi, aby do fóra mohli přispívat pouze registrovaní uživatelé. Kdo to tu myslí vážně, nebude pro něho ani problém se zaregistrovat. Samozřejmě se zaregistruje i potencionální spamer, ale toho mohu zabanovat. Např. Lubud se nebude moci zlobit. Je to síto, kterým projdou jen Ti, co chtějí fórum i nadále využívat s dobrým úmyslem hledat pomoc nebo pomoci druhým s nějakým problémem.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Romolus:
Díky za promazání, a to už jsem se radoval že je klid. Včera se první spam objevil do hodiny od spuštění. Ladil jsem nastavení antispamu, ale zastavilo to i pár žádoucích příspěvků od neregistrovaných uživatelů. Zkusím to ještě dnes, tak ty spamy pro dnešek prosím nemažte a přetrpte je, než je projdu a smažu. A pokud by se někomu z neregistrovaných hned ve fóru neukázal vložený příspěvek, tak vydržte - zachytil ho antispam. Chce to vyladit.
Díky za trpělivost
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Údaje zalogované od rána:

8 zablokovaných registrací
17 zablokovaných příspěvků + 12 příspěvků podezřelých (neschválených)
Odchyceno tedy bylo vše, s tím že teď se místo neschválení budou rovnou mazat.
Odpoledne jsem nastavil asi nejlepší ochranu - reCAPTCHA od Googlu a tím už neprojde téměř nic. Neregistrovaní uživatelé to budou muset přežít, protože výsledky jsou dobré - předtím prošlo přes formulář 11 příspěvků, potom již jen 2 (a to bylo odchyceno dále). Takže by již měl být klid.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Na podnět Romoluse provedena drobná úprava v seznamech témat - po kliknutí na název tématu se otevře poslední příspěvek (původně se otevřel první a bylo tedy nutné rolovat, nebo přecházet na poslední stránku). Stejnou funkčnost má ještě odkaz v pravo "Posl. příspěvek".
lubud

Romolus: proč bych se měl zlobit? To rozhodně ne - správce webu si přece může dělat co uzná za vhodné. Připouštím ale, že by mě to bylo líto, když bych po cca 5 - 6 letech měl toto docela dobré fórum opustit.
Pro případ, že se už nebudu moci zapojit do diskuze, přeji provozovatelům tohoto fóra jen samé seriózní diskutéry.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

lubud: Spam se podařilo podchytit, takže pokračujeme bez nutnosti registrace. Jen přicházíte o funkci vkládání obrázků do příloh, tam je to možné jen pro registrované. Pokud ale uvedete odkaz na obrázek z externího zdroje, bude převeden na náhled (stejně jako video z YouTube nebo Vimeo).
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Kdo sloučil PS 14 a 15 dohromady??? Sice chápu, že je to vlastně jeden program, ale to množství příspěvků je, alespoň podle mne ještě méně přehledné, než před tímto sloučením.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host