Návody pro Pinnacle

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Dnes jsem pročistil můj kanál na Youtube.Nyní tam najdete jenom videa související s Pinnacle Studio.Odkaz:
http://www.youtube.com/profile?user=ste ... 4C70CFAD2E
Máte-li někdo odkazy návodů pro PS přidejte se.
lubud

Nevíte někdo v čem narychlo, bez velkého bádání překonvertovat "mov" z foťáku Panasonic do použitelného DV.avi?
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Přímo v Pinnacle Studio od verze 12.1.3.6605 pokud to není nějaký extra rozměr.Naposled jsem dělal s nějakým Lumixem a ten měl 848x480 s datovým tokem kolem 12Mb/s.U tohoto je třeba nastavit projekt na PAL širokoúhlý nebo nastavit zobrazení v 16:9 protože ho Pinnacle detekuje jako NTSC 720x480 a bude to deformované,pokud to bude rozměr 640x480,který ten Lumix taky uměl s tím nemusíte dělat nic,ten Pinnacl rozezná jako normální 4:3.Export nastavíte do DV dle potřeby.
Pak ješte můžete použít QuickTime player verze PRO a exportovat do avi z něho.Ale ten už jsem dlouho nepoužíval nepamatuju si jak se to nastavovalo.
Na konverty většinou používám Xilisoft 6,z neplacených FormatFactory.
Pokud by jste měl jiný rozměr a byl by atypický,doporučuji někam mi ho uložit podívám se jak to rychle konvertnout bez nějakých ořezů a deformací..
lubud

Dík za reakci, zkusím to pohledat... Můj "mov" má 1280x720 a 30 fps (taky Lumix). Zkoušel jsem to jen tak narychlo prohnat Pinnaclem PS14, ale vždycky mě prevít vrátil moje nastavení na cosi jiného, co nepotřebuji.
Ten FormatFactory jsem párkrát použil ve starém PC, ale to byly jiné konverze. V novém PC mám TMPGE4xP, ale zatím ani nevím, co to všechno umí 8-).
Docela rád využiji nabídku a něco někam uložím, ale teď jsem časovém presu - rád bych vybral něco typického a přitom krátkého... Ještě jednou dík!
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Teoreticky by to neměl být problém protože je dodržen poměr 16:9,výstup do DV by měl být
725x576 PAL širokoúhlý,ale vzhledem k tomu,že je to 30 s/s může to být 720x480 NTSC širokoúhlý což je pravděpodobnější při automatickém nastavení.Víc Vám řeknu po stažení daného souboru a požadavku do kterého fomátu je to třeba,protože export do formátu AVI,který je vlastně DV jde myslím maximálně právě do 1280x720.
makáč

Impor z videokamery Sony - seká se

Já vím tento problém se zde řešil, že to nešlo vyimportovat, ale já mám problém ten , že mi to najede iportuje se mi asi 20 vteřin, potom se to sekne a hotovo. Už to znovu nespustím.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Zde může být možností proč se to děje vícero. Na to, aby Vám tu někdo dokázal pomoci jste uvedl málo podrobností. Musíte se více rozepsat. Jaký máte typ kamery, do jakého a jak silného PC se pokoušíte data uložit, jaký formát dat to je SD či HD video atd.
Short pictures

Nevím ,jak dostat titulek do záběru.Kdo to ví?Poradí.
Mates

Dobrý den, Chtěl bych se optat zda v Pinnacle jde udělat ve videu to že se dá zamazat obličej kvůli autorským právům ?
Děkuji za odpovědi Martin
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host