Problém s výsledným obrazem na DVD

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
musman
Příspěvky: 3
Registrován: 06.07.2005, 01:54
Kontaktovat uživatele:

Prosím o pomoc,po vytvoření DVD se obraz na TV v některých záběrech třepe,kmitá.V PC mechanice mi to nedělá,mám PS9.4.3,nevím si už rady
Hunady
Příspěvky: 27
Registrován: 17.05.2005, 02:34
Kontaktovat uživatele:

Nedělá ti to náhodou na záběrech, které jsi upravoval nějakým efektem? Jestli máš stejný problém jako já, že ti to dělaj nějaké plugins efekty, tak to je chyba ve studiu. Kontaktoval jsem exac a zatím žádná kladná odezva.
musman
Příspěvky: 3
Registrován: 06.07.2005, 01:54
Kontaktovat uživatele:

Nic takového,kdyz si pustím dvd na stolním prehravaci to dělá,v mechanice v pc a na monitoru je to O.K,tomu nerozumím
REDpittBULL
Příspěvky: 38
Registrován: 26.05.2005, 11:56
Kontaktovat uživatele:

Dosud jsem žil v bludu,že nejzabugovanějším produktem se kterým se mi podařilo vejít do styku (mimo nezpochybnitelného krále Woken) je UnrealEd.Ale mám čím dál větší pocit,že PStudio ho strká lehce do kapsy.
Hunady
Příspěvky: 27
Registrován: 17.05.2005, 02:34
Kontaktovat uživatele:

Já jsem to možná špatně napsal. Píšeš že ti to dělá jenom někde. Zkoušel si to přehrát zpět do kamery a pak pustit z kamery na TV. Na monitoru z PC mě to vypadalo taky v pohodě. Dělá to jen na TV. Ať už z DVD nebo kamery.
musman
Příspěvky: 3
Registrován: 06.07.2005, 01:54
Kontaktovat uživatele:

Tuhle možnost nevyzkouším,nemám vstup do kamery,ted zkousim renderovat do AVI,potom nový projekt a vytvořím disk,zkoušel jsem už renderovat do Mpeg a v jiném DVD authoring vytvořit disk a pořád to samé,takže se neco musí dít už při renderování
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host