Nezdařilo se získání videa se zařízení

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Pavel

Ahoj, hledal jsem na netu problém s importem vida do PC. Mám win7. Pinnacly 12 mi v pořádku jedou a video přes kabel v pohodě nahraju do PC. Ve 14 je problém. Kameru lze přes pinnacle ovládat, přetáčet atd... ale náhled ze nezobrazí s hláškou "Nezdařilo se získání videa se zařízení."

Postupoval jsem dle návodu: http://www.exac.cz/phpmyfaq/pdf/237.pdf

ovšem vůbec to nepomohlo, dokonce mi zmizelo nastavení detekce scén v pravém horním rohu.

Co s tím?
Romolus

Neztrácejte hlavu a instalaci opravného souboru opakujte. Řiďte se přesně pokyny v návodu k jeho instalaci a snad to pomůže. I já mám tuto opravu ve W7 x64 a vše funguje, jak má. Kdyby jste i přesto neuspěl, natáhněte video do PC Studiem 12 - máte-li ho v PC - a problém tak obejdete.
Pavel

Opakoval jesm to asi 3x, ale pořád stejný problém, nejspíš to stáhnu tou 12. Co se dá dělat. Díky
Romolus

Můžeme učinit ještě jeden pokus. Zašlu Vám svou funkční složku PCLE.Capture mailem a Vy si jí nakopírujete do systému. Třeba se změna podaří a bude vše fungovat, jak má. Zašlete mi svůj mail na můj a já Vám soubot cca 4MB velký zašlu. Nezapomeňte si zálohovat vlastní soubou, kdyby došlo k nějakému konfliktu, čehož se já ale neobávám.
Pavel

To by bylo výborné, mám taky W7 x64. Můj email je Hermi-x@seznam.cz... DÍKY
Pavel

Nefunguje ani tak, ale díky za snahu, třeba v 15 to půjde až vyjde :-)...
Romolus

Tak je dozajista problém v registrech a jejich aktivací v souboru s příponou PAL.
Romolus

Ještě mě napadlo, jestli nemáte nějak omezena ve svém PC administrátorská práva a stálo by za úvahu při instalaci vypnout UAC -řízení uživatelských účtů. Naděje umírá vždy poslední.
Pavel

nene mám jen jeden profil. Ještě vyzkouším odinstalovat, kliknout pravým a "spustit jako správce" třeba to pomůže.
maros666
Příspěvky: 1
Registrován: 31.05.2010, 20:37
Kontaktovat uživatele:

Ahoj lidi mam problem stáhnout video s panasoniku dv kamery do pinnaclu14 vůbec to nekomunikuje s kamerou nevíte jde to přes usb kabel.děkuji
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů