AVCHD to DVD

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
janera
Příspěvky: 2
Registrován: 29.08.2009, 10:43
Kontaktovat uživatele:

Prosím o radu... Mám Pinnacle Studio 12 a z foťáku Panasonic Lumix TZ-7 importuju AVCHD videa do programu Pinnacle... Vše je OK ale když to video nebo videa spustím v náhledu tak je to neuvěřitelně zrychlené a různě se to zpomaluje a vynechává zvuk, nebo se to na chvilku sekne a je slyšet jen zvuk a pak se to hned rozjede,ale bohužel obrazem napřed... Nevíte někdo proč tomu tak je?Jedná se o problém s PC a nebo s nastavením v programu. Tento program mám jen 3 dny a nevím kde se takové věci nastavují. Poradíte? Nebo nemáte někdo jiný tip jak convertovat AVCHD videa z foťáku na DVD disk? Prosím o radu... Díky moc
Tomas

AVCHD jako formát videa je velmi náročný na výkon počítače. Nevím co máte za sestavu, ale tam bude pravděpodobně problém.
janera
Příspěvky: 2
Registrován: 29.08.2009, 10:43
Kontaktovat uživatele:

PC mám celkem nový HAL 3000, 2.8.GHz, 3.25 GB ram... Přijde my právě divný že to video se seká už v náhledu potom co to importuju do programu... Kdyby se to sekalo až ve finále kdy by to bylo vypálený atd tak neřeknu... Neexistuje nějaké nastavení kde bych změnil rychlost obrazu nebo kde by se to dalo nějak seřídit?
Romolus

Dobrý den. Nezáleží pouze a jen na síle samotného procesoru a paměti RAM. Zpracovávání AVCHD v Pinnacle je velmi svízelné i na nejsilnějších strojích. Záleží i na grafické kartě a její síle. Zkuste vypnout např. renderování na pozadí a zkuste zapnout nebo vypnout podporu hardwarové akcelerace. Já si kvůli AVCHD pořídil nové, velmi silné PC. Psal jsem o tom zde na fóru na adrese: http://pstudio.martr.eu/forum/read.php?14,3809 Možná Vám to trochu pomůže. Také záleží na operačním systému, který v PC máte. V Pinnacle 12 jede poměrně hladce AVCHD v Vista x64 verzi.
Romolus

Můžete také zkusit sehnat a instalovat, bohužel placený CoreCodek. Vpřípadě, že máte grafickou kartu NVidia, mohlo by to pomoci a video se bude přehravat plynuleji a bez závažnějších problémů.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů