Po vložení na časovou osu mám fotografie rozmazané

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Miloš Rych

Chci editovat forografie a po vložení na časovou osu jsou rozmazané a velice škaredé.Jsem začátečník,prosím kde dělám chybu? Mám Pinnacle 11 plus.Děkuji
superchoze

a kde je máš rozmazané a ošklivé? V časové ose? V náhledu ?Nebo po vyrenderování projektu?
Miloš Rych

Jak v náhledu na ose, tak po převodu výstupu v jakémkoliv formátu.
superchoze

v náhledu na ose budou vždycky "jiné",to nemá na výsledné video vliv. Pinnacle do zdrojových obrázků nezasahuje,pouze mapuje cestu kde jsou. Nikdy jsem s pokaženými fotkami na výstupu(DVD)neměl problém. Na čem kontroluješ výsledné video(PC monitor nebo TV)?
Miloš Rych

Jak na LCD monitoru tak jsem to převedl do formát DVD a na televizi v předhrávači byla kvalita otřesná jak z VHS.Jinak mám XP sestavu dvoujádrový procesor Intel Dualcore R 2.8G,grafika Nvidia 6600 a paměť Ram 2x1G Kingston a dva hardisky 200G.
superchoze

No to je divné,na LCD se nedivím,protože video(foto)v rozlišení PAL (720x576) na monitoru s vyšším rozlišením také není to pravé ořechové.Ale na DVD v TV? V jakém vlastně rozlišení máš zdrojové fotky?
PAVEV
Příspěvky: 4
Registrován: 28.02.2008, 08:16
Kontaktovat uživatele:

Mám stejný problém s kvalitou fotek po vložení. Jsou rozmazané, zdrojové fotky mám v JPEG. Ve studiu9 jsem problém neměl. Rozmázáno na ose, při spuštění v PC, po vypálení na DVD v televizi. S vlastní video z kamery je perfektní, jenom ty fotky.........
Prosím o pomoc, v čem by mohl být problém.
superchoze

V jakém rozlišení jsou zdrojové fotky do projektu?
PAVEV
Příspěvky: 4
Registrován: 28.02.2008, 08:16
Kontaktovat uživatele:

Fotky mají rozlišení 2272x1704. Zkoušel jsem i jiná rozlišení, marně.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host