hudba do zvukove stopy

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
gio

pracuji s programem studio 9 od pinnacle. uz jsem hodne veci udelal s uspechem. ale - ted jsem se snazil pridat do projektu hudbu. bere jak wma, tak mp3 - teda aspon v knizce to pisou. ja ale za boha nemohu pridat zadny format do projektu. napise porad ze - NEUSPECH. PROSIM O RADU. DEKUJI
jets
Příspěvky: 10
Registrován: 25.05.2005, 07:23
Kontaktovat uživatele:

zkus to přechroustat do vawu - studio to stejně dělá...
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

mp3 pisnicky (hlavne stahle z netu DC++ a jine) muzou mit ruzne druhy enkodovani. Variabilni,Constatni tok, atd. proste jak si kdo zamane. Studio nektere z nich proste nezkousne a tak je fakt lepsi prevest tyto mp3 do wavu. Holt takovy uz je zivot...
gio

dekuji vamvse za rady..
Barta

tenhle problem jsem mel taky a ted jsem tu nasel odpoved a vyreseno dekuji mockrat
drak

PRosim vas, neznate nekdo nahodou FREEWARE program na pridani zvuku (hudby) do videa??? JA sem nasel akorat "Audio To Video Mixer", ale to je jen shareware, ve kterem nesmi delka videa presahnout 1. min., takze je uplne na prd. TAk kdyby z vas nekdo uz takovy programek co to dokaze mel, nebo o nejakem vedel, tak mi prosim, prosim dejte vedet. DIk moc vsem :)
drak

JO a predem se omlouvam, ze to neni k tematu pinnacle studio 9, ale sem fakt zoufaly :( a nechce se mi moc za tohle utracet :)
superchoze

v pinnaclu ti dvě zvukové stopy nevyhovují?
drak

NE ne, mozna si to spatne pochopil, ale ja pinnacle nemam, proto ta omluva. Ono to sice de aj ve VirtualDub, ale tam ten zvuk musis jeste prevadet do wavu a to je votrava. PRoto shanim nejaky lepsi proste no :) ale FREEWARE
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host