DVTimeDate(KHTvDVTimeDate) pro Studio 10

Vše co se týka pluginů a doplňků
Odpovědět
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

Nevite jestli je neco takoveho podobneho i pro studio 10 ???
Zkousel jsem ten *.fex soubor tam dat, ale samozrejme ho nenacte.

DVTimeDate
Tento efekt vloží do vybraného klipu čas a datum pořízení záběru. Funguje to pouze u nezpracovaného videa pořízeného DV kamerou. Lze nastavit formát, barvu a pozici zobrazení.
Aby bylo možné efekt použít je nutné ještě vytvořit konfigurační soubor KHTvDVTimeDate_01.ini na disku C:\. Konfiguračních souborů můžeme vytvořit až 10 (pokud máme více zdrojů) - změníme číslo v názvu souboru.
V tomto souboru u položky DV_AVI_PATH_FILENAME uvedeme cestu k souboru s videem (např. DV_AVI_PATH_FILENAME = F:\Video\Video 1.avi).
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Zatím boužel nic neexistuje, ale něco by se mohlo objevit - http://www.hlinke.de/Home_e/Timecode_Plugins/timecode_plugins.html - DVDatecode.
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

to Mart:

Takze musim se zklamat sam navzajem a i pro ostatni zdelit neuspokojivou informaci a to primo od zdroje pana Klause!

Cituji:
Hello,
I have no plans to update my plugins for S10. (Ahoj, nemam v planu aktualizovat me pluginy pro S10)

Regards
-Klaus-

To je mrzute!!! :((

BTW: neni tu nejaky clovek ktery uz se pokousel o vytvor nejakeho jednoducheho pluginu?? A nebo ze bych to zkusil ja sam? V cecku (c++) uz jsem par veci delal? Myslite ze by to bylo k uzitku??
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

S tim pluginem je to skoda, fungoval dobre.
Uvidime jestli neco bude z toho DVDatecode pluginu.

V c++ jsem zkousel, ale vytvorit plugin (nebo jen zjistit jak na to) by asi zabralo dost casu (a to je ten nejvetsi problem) tak uz jsem to dal neresil.
Zkusit to muzes. U toho development kitu byly nejake jednoduche ukazky a kterysi balicek pluginu navic umoznuje i instalovat zdrojaky, takze priklady by byly.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host