Funguje někomu Pinnacle 9... bez problému????

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Návod na Vegas nebo DVD Architect (v tom můžeš dělat výsledné DVD) najdeš na http://www.tvfreak.sk
Mirek

Zdravim vsechny,
mam verzi Pinnacle studio 9. Na pevnem pocitaci jsem nemel zadny problem. Nainstaloval jsem ho na Notebook a nevidim celou plochu programu,tzn. kdyz chci pracovat s podmalovanim hudby nebo kdyz chci kliknout na veci posazene ve spodni casti tohoto programu,nemuzu se tam nijak dostat a jezdec na strane neni. Abych to lepe popsal,vypada to, jako by ce plocha tohoto programu nevlezla na moji obrazovku Notebooku. Zkousel jsem odinstalovat a nainstalovat znovu a nic a v programu primo zmenit napriklad pohled pres celou obrazovku jsem taky nenasel a ani nic podobneho. Za kazdou radu budu velmi vdecny
Predem vsem dekuju Mirek5
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

Jake mas rozliseni obrazovky v notebooku??? Myslim si ze Pinnacle ma minimum 1024 x 768...
Mirek

Nazdar,asi ti poibim ruce, protoze jsi mel v tom rozliseni absolutni pravdu. Stacilo jen zmenit rozliseni v Notebooku a vse je v normalu. Mockrat ti jeste dekuju. S pozdravem Mirek
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

XE! No ja myslim ze to bylo uplne jasne kééééémo! ;-) Neníííííí zač.
Mirek

Zdravim Vas, jak se tak divam, problemu ohledne zvuku a muziky je dostatek. Uz jsem se na tomto odkazu u jednoho ctenare dokazal zorientovat ohledne rozliseni.K tomu pripojuji jeste jeden problem a to: Vybral jsem hudbu z HD v mp3 a predelal na WAV a vsadil do listy Pinnaclu ( uplne dole )uz jsem vypalil 3 dvd disky,ale ani jeden nezachytil pozadovanou hudbu. Pote jsem zvolil dalsi variantu a to v nastaveni zvuku jsem oznacil MPEG a presunul jsem vsechno do radku na liste nad doposud vyuuzitou radkou tzn. je to druha odespodu se znakem amplionu.Tak momentalne renderuji a jsem zvedavy, co se objevi po vypaleni CD. Zdravim vsechny a malo problemu :-)
Mirek

takze ani tohle nepomohlo,je tu jeste spousta nataveni a tezko odhadnu, co presne musim zadat, aby mi vysel zadany film. Pokud nekdo bude vedet a bude tak hodny a poradi, bud opet velmi vdecny. Cao Mirek
Jan Žižka
Příspěvky: 1
Registrován: 06.02.2008, 18:03
Kontaktovat uživatele:

vůbec jsem nepochopil, jak se dá (pokud se to vůbec dá) do Pinaklu 9 natahnout film z něčeho jiného, než z kamery DV. Mám ještě jednu na SD a nevím si rady, jak nahrávku z SD dostat do Pinaklu. Poradí někdo?
viktor

prozkoumej si nastavení a nauč se v tom běhat nebo si vyzkousej sony studio a pochopíš vím že to není někdy sranda ale není to určite kompem když to maka na pentiu3 a dual core. zvuk opoždený je chyba tvého nastavení a když renderuješ tak se hlavně v ničem v kompu nehrabat!!!!!!
Hynek

nevím jak dostat do Pinnacle 9 film nahraný na DVD recordéru. Poradí mi někdo. Jsem úplný začátečník.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host