🏆🏆🏆 Proč je Davinci Resolve Studio NEJlepší a jak získat PLACENÉ VER. NAVŽDY ZDARMA !

Odpovědět
Uživatelský avatar
Buchar
Příspěvky: 51
Registrován: 02.01.2023, 22:51
Bydliště: Valach v utajení na Hané
Kontaktovat uživatele:

V níže uvedeném videu je popsáno nejen
🎞️ 10 Nejlepších funkcí PLACENÉHO DaVinci Resolve Studio 18.5 🎞️ a jak získat
PLACENÉ VERZE NAVŽDY A LEGÁLNĚ ZDARMA.


Musím jen potvrdit, že jakékoliv verze do budoucna také dostávám zdarma a nestačím se divit co vše tam je s každým upgradem.
DaVinci Resolve Studio je pro mě zcela jistě v této době nedostižná jednička!

Vyzkoušel jsem toho hodně a věřte, že toto byla nejlepší investice do sw, kterou jsem kdy udělal. Všichni co dělají videa, by se měli seznámit s tímto sw a budete se divit.

Nejen autor videa udělal neskutečně mnoho srozumitelných CZ video návodů (obrovské díky nejen jemu), ale existuje mnoho jiných video návodů nejen českých návodů.

Níže uvedené video, by si měl prohlédnout od začátku do konce každý, kdo se zabývá tvobou a střihem videí. Po té co v tom jednou začnete dělat, tak brzy zjistíte, že co jste používali doteď, byla jen ztráta času a peněz!

Pozn.: Nejsem nikým placený a za tento příspěvek a nemám z něj žádný profit. Prostě DAVINCIho vyzkoušejte a jsem si jistý, že dospějete zcela jistě ke stejnému názoru jako já. To co jinde budete dokupovat, řešit problémy se stabilitou, updaty a upgrady, či formáty apod., tak zde nebudete takové věci řešit a navíc dostanete to, co mnohdy jiné programy ani mít jen tak brzy nebudou.

jizapo
Příspěvky: 65
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Také jsem toto video shlédl, neboť tohoto hocha sleduji už dlouho. Dokonce jsem mu chvíli přispíval finančně přes Patreon. Pro uplné začátečníky měl opravdu docela skvělé tutoriály. Jen nebyl sám, bylo jich více, tedy česky mluvících. Většina to už vzdala, přestože bylo vidět, že umí s DR zacházet na profesionální úrovni. Ale jsou i tací, co se v tom plácají a přesto produkují taky tutoriály.

Co se týká získání DRstudio zdarma, tak to považuji jen za chyméru, stejně jako Photoshop a Ilustrátor. Ale je to mladý kluk. :lol:

Jinak já mohu doporučit DaVinci Resolve Training Videos na Youtube https://www.youtube.com/@BlackmagicDesignOfficial

opravdu přímo od zdroje u všech lse pustit titulky s automatickým překladem

A dále skvělé tutoriály od Alex Cameron https://www.youtube.com/@AlexCameron-Depiqd

Tam čerpám já, samozřejmě kromě originálního návodu pro DR
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host