Sekání programu

sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Zdravím vás, prosím, neseká se vám Vegas posledních pár dnů více než je zdrávo? V pátek proběhl jakýsi rychlý update WIN a dneska jsem během 5ti minut už 3x restartoval Vegas..., pustil jsem ho poprvé od pátku... díky za info!
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Bylo by dobré napsat verzi Vegas a build - sestavení. Jestli aplikace zlobí, je možné si stáhnout a vrátit se k verzi funkční.


https://www.vegascreativesoftware.info/ ... m/patches/
Uživatelský avatar
Smaha
Příspěvky: 25
Registrován: 20.07.2015, 09:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Také by asi bylo dobré napsat, zda se jedná o legální SW nebo o Crack.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Nemůžu si pomoct, ale zakoupil jsem verzi Vegas Pro 16.0 - nainstaloval jsem balíček 424, ale stejně dokážu program seknout cca 2-3x za 5 minut. Nedělám nic náročného, jen střihnu, posunu osu, chci kouknout, ale vše stojí... - restart a znova... ukládám vše raději 2x do minuty, pořád to padá. Safra, co je špatně... :-/ zdržuje to...
Saxel
Příspěvky: 45
Registrován: 09.03.2018, 11:05
Kontaktovat uživatele:

Že by nějaký HW problém? Zkus pro začátek vypnout grafickou akceleraci - Options/Preferences/Video/GPU Acceleration of video processing nastav na OFF. Předpokládám, že v PC máš minimálne 8GB RAM.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Ahoj, to mě taky napadlo, psalo se to tu někde. Vypnul jsem grafiku, sice to trvalo nyní asi 20 minut, ale stojím... i7 - 8700, 16GB RAM, Win10 Pro :-(
Saxel
Příspěvky: 45
Registrován: 09.03.2018, 11:05
Kontaktovat uživatele:

Ještě můžeš zkusit vyndavat postupně moduly RAM (při vypnutém PC) a když bude Vegas dál mrznout, budeš se asi muset obrátit na technickou podporu Magixu.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Ahoj, prosím o radu, Vegas Pro 16 mám legální, doplnil jsem RAM na 48GB, CPU je i7, grafika nVidia 1060/3GB, ale přesto při náhledovém přehrávání na celou obrazovku se mi to seká - většinou na stejných místech. Když to ale zkouknu v okně náhledového videa, je to OK. Nastaveno mám: Preview Full.
Jedná se o projekt který je starší - před instalací verze 424. Může to nějak souviset? Díky!
Pravdou je, že když vypnu grafiku,. tak se to nesekne. Safra, myslel jsem že už konečně ulehčím CPU a hodně zvládne grafika, ale investice do ní je zcela k ničemu zatím.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Toto je známá bolest, na kterou si uživatelé Vegas stěžují napříč snad celým světem. I má zkušenost je taková. Táhne se bohužel napříč všemi verzemi. Možná až ve verzi 17 je to odladěno, protože je tato verze určena oficiálně jen pro W10. Zkuste podporu Vegas, když zdůrazňujete, že máte oficiální verzi programu.

https://www.erpea.eu/srovnani-produktu- ... zp-74.html
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Díky! Optám se!

Můžu ještě z jiného soudku? Jak nastavit parametry, aby nastavené překrytí obrazů při náhledovém videu bylo plynulé? Přesněji - v časové ose je sada záběrů. Vždy tyto záběry upravuji tak, aby seděly do taktů doprovodné hudby. Aby přechod nebyl ostrý (někdy to je oškloivé), překrývám záběry o čas cca 0,7 - 0,12ms (prolnutí).

Používám záběry 4K/60 a 2,7/60 (iPhone a Gopro). Parametry zpracováíní na ose mám nastaveno na 2,7k/60, protože 4K/60 není v nabídce. Asi mám něco špatně nastaveno, ale jakmile dojde na zmíněné prolnutí, obraz vždy o kousek poskočí - hudba běží, takže v náhledu nikdy nevidím zcela přesně jak to vypadá. Nepomůže ani nastavit na horší náhled. Musím si třeba poslední 2-3 minuty nechat přepočítat a kouknout na výsledek a pak doopravit případně.

Věřím že to jde někde parametry doladit, ale nevím kde kouknout. Náhled mám nastaven na : Preview Full

Díky za tipy! Doufám že jsem to nenapsal nesrozumitelně.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů