Video Preview - externí monitor - nepracuje

Odpovědět
Pe55

Ahoj všem. Potřeboval bych poradit, proč nepracuje možnost zobrazení náhledu na externím monitoru. Používám Sony Vegas Pro 14. V předchozí 13tce mi vše fungovalo. V nastavení, jak se zdá, je vše v pořádku, ale při samotném spuštění se objeví pouze bílá obrazovka. Při použití Identify Displays se mi zobrazí identifikace obrazovek číselně správně, tedy noťas č.1 a přídavný monitor č.2. SW tedy s přídavným monitorem komunikuje. Myslel jsem si, že mám špatně nastavené rozlišení druhého monitoru, ale není tomu tak. Navíc mi tato možnost u ostatních SW funguje normálně. Device je nastaveno na Windows Graphic Card a v detailu je uvedena poznámka Device connected. Je potřeba ještě někde něco jiného nastavit? Díky za odpověď.
Uživatelský avatar
Smaha
Příspěvky: 25
Registrován: 20.07.2015, 09:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Ahoj Pe55, mám prakticky ten samý problém, když si chci při editaci videa dát náhled na celou obrazovku (ikona: Video preview on External Monitor), tak mám také jen bílou obrazovku. Myslel jsem, že mám asi nakopnutý Vegas, tak jsem ho celý přeinstaloval a je to stejné. Mám podezření, že je to od té doby, kdy proběhla podzimní aktualizace Windows 10 - u mě to bylo o víkendu před dvěma týdny. Sakra!
Uživatelský avatar
Smaha
Příspěvky: 25
Registrován: 20.07.2015, 09:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Už jsem na to přišel - přeinstaloval jsem ovladacě grafiky ze stránek AMD, takže mi to už funguje.


Naposledy oživil Anonymous v 22.12.2020, 23:19
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host