Pinnacle 21

Odpovědět
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem tak pročítal co umí nová verze 21 a nějak jsem nenašel moc důvod, proč přecházet ze stávající verze 20. Co zajímavého jsem přehlédl? Díky za tip
Miroslav Polner

No je tam napríklad nový 3D titulkovač od Corelu 3D Motion, nové efekty a prechody od NewBlue FX, Ak máte verziu ultimate, stačí zakúpiť Upgrade.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Názorné ukázky novinek... [video]https://www.youtube.com/watch?v=-9CL9giqgH4[/video], ještě asi počkám až dodělám právě ozdělané věci... :-)
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Jak je to s Blueray u PS21 přidají plugin bezplatně?
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Pochybuji: Popis funkci Blu-ray plug-in available for purchase.
Miroslav Polner

Inak moje doporučenie je, nekupovať Pinnacle Studio 21, je to šmejd ako aj verzia 20. Miesto toho aby odstránili fatálne chyby, tak tam nahádžu kopec nezmyslov!
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Já jsem s verzí PINN 20 naprosto spokojen a rozhodně bych tuto verzi neoznačoval jako šmejd - nepadá, nekouše se, vše je OK. Dělám v ní skoro denně pár hodin a projekty jsou ve výsledku pak necelá hodina (vždy 1080/60). Samozřejmě nepoužívám některé zbytečností, jako např. sledování objektů..., ale celkově nyní spokojenost
Miroslav Polner

Pokiaľ používate krátky projekt, tak ešte ako tak to ide, problém nastáva pri dlhom projekte a použitia viacerých stôp. Najčastejšie sa chyby prejavujú pri exporte.
šakal

Já hodinový projekt nepokládám za krátký
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Už jste někdo koupil PIN 21? Děkuji za info (za zkušenosti případně)...
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host