AVID Liquid 7 (Liquid Edition)

Pinnacle Liquid Edition, Avid Liquid
Zamčeno
Sedr

Protože mi přišel nejeden email a ve kterém jste se ptali na Cz manuál, ano, mam ho a mam i navod pro verzi 5.5 a titulkovac. Ale protože mají dohromady kolem 50 MB poslu je az budu mit víc casu a naladu. Určitě to napisu do tohoto fora :-)
Honza

Používám Liquid jak doma ,tak hlavně v práci.Jde především o každodenní cvik.
Musím říct že není lepší střihový program (stabilita,prostředí ,kvalita výstupu ,ovládání),ale chce to cvik. Kdysi jsem začínal na Studiu DV,pak 7,8,teď už je -ta hrůza Studio 10. Už bych se nevracel-ovládání v Liquidu (v těch základních věcech) je snadno naučitelné.
Nevýhodou je cena programu......
český manuál má asi 20 M. čeština do programu funguje z předchozích verzí ,-6,(téměř vše přeloženo)
Tak do toho chlapi. Přece neusnete na těch hračkách pro děti (Studio 8 a 9 ,nebo nedej Bože na 10),ten program se jenom tváří složitě, není to nic těžkého. Jsem na mailu Honza J.
patrik

Hele jsem ochoten založit web s navody a tipy pro liquid, ale potřebuju jeste par lidi, tak pokud by jste mi chtěli helpnout tak pište na sedr@email.cz
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

patrik: podla mojho nazoru nezakladaj samostatny web, ale dohodni sa tu s Martom.On je nakloneny myslienke, ze to tu bude aj o studiu aj o Liquide.
Bude to lepsie aj pre tych co prechadzaju z jednoho softu na druhy.
Fugas

Jsem ochotem se přidat, prošel jsem PS od 7 do 10 a v10 jsem ukončil, a přešel AVID Liquid 7 tento soft je o něčem jiném super, jediny problém je že dodnešního dne jsem nesehnal český manuál a češtinu ale i přesto to je super, mám k tomu mnoho efektu a hudby.
mir

Zdravím,
já jedu několik let v PS 8, a zkusím 10. Co je na ní tak hrozného? Laké uvažuji o Liquid 7. Můžu poprosit o češtinu na mail?
Díky.
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

taky bych prosil cestinu dat nekde na rapid ci nejaky free server, bo predtim me tech 20 mb nevlezlo do mejlu. dik d2
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

myslim to nepotrebuje komentar:))

http://www.exac.cz/podpora/download/
fany

já už několik let používám střižnu Avid Liquid, před tím to byla Pinnacle Liquid.
dělám této střižně profi film.
fm
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host