AVID Liquid 7 (Liquid Edition)

Pinnacle Liquid Edition, Avid Liquid
Zamčeno
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Na video z dovolené stačí studio, ne :)
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

IMHO pokial by sa vyrobca orientoval na rychlost a stabilitu a nie na nejake omalovanky, nevyuzitelne prechody a podobne sracky tak za tie prachy nic lepsieho nezozenies. Na dovolenky, rodinne zabery a svadby to plne postacuje.
Softy, ktore dokazu viac su dost drahe pokial ich chces mat oficialne. To by si musel mat hodne zakaziek, aby si mohol vrazit take prachy do softov a to uz nehovorim o HW, kamerach ich prislusenstiev. K tomu treba zapocita poplatky SOZE a inu prevadzkovu reziu.
Patrik

Ja použivam Avid Liquid 7 (PRO).... Klidně se připojim :-)
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

to Patrik:

A na co pouzivas Avid Liquid 7 Pro ? Muzu se zeptat co mas za hardware(striznu, kameru)?
patrik

Tv Sedr www.tv-sedr.wz.cz
Pc: Pentium 4 - 3, 2 GHZ, 1 GB Ram, 150GB Hard; kamera Panasonic RX5, ale planuju něco novyho a co ty?
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

Toz ja striham rodinne zalezitosti v Pinnacle Studiu 10.7, jinakmam Pentium 2,4 GHZ, 1 GB Ram, 250 GB Hard; kamera Panasonic MiniDV 3 roky stara. Myslim ze na Avid Liquid 7 pro me nestihala grafika nebo cpu, ted nevim. Zajimalo me totiz na co pouzivas tak docela profi nastroj. Dik...
Patrik

Na Tv Sedr... (nejen co je na netu i dalsi filmecky a DVD) Dale domaci video... A dělal jsem už par prezentačních videí pro jednu firmu... Tak ruzně co me napadne , koukni se treba na http://tv-sedr.wz.cz/sw.wmv

Jinak www.tv-sedr.wz.cz
Anonymní návštěvník

Zdravím, pro Patrika...s avidem máš český patch od exacu, anebo jedeš v anglické verzi?
Pokud bys měl češtinu, prosím o zaslání...nechce se mi to překládat. Stačí když těď překládám roxio videowave...
Patrik

Jo, češtinu mám, ale momentálně ne u sebe... Pokud chces můžu zasla český manuál!? :-)
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

jestli bych mohl poprosit taky o tu cestinu nebo manjual ;-) to d2mac@volny.cz thanx
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host