Náhled i vyrenderované video je bez obrazu

Odpovědět
TheBeast
Příspěvky: 1
Registrován: 04.01.2017, 19:05
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,

mám problém, který nemůžu vyřešit, tak doufám, že snad najdu pomoc zde. Mám cracknutý Sony Vegas 13 PRO, ve kterém stříhám videa z iPhonu 7 (MOV formát). Quick time stažený mám a všechno fungovalo parádně.

Až nedávno se mi stalo, že jsem stříhal video (hodně střihů, hodně pohrávání si se zvukem) a vždy skoro ve stejné části (přikládám screen), mi zčerná obraz a jede jen zvuk.

Zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat ovladače, zkoušel jsem reinstalovat Vegas, stejně tak QuickTime. Vše mám ok. Zkoušel jsem různá nastavení ve Vegasu, ale pořád je to stejné. To video už dělám po třetí a vždy to skončí takhle. Zhruba mezi 3-4 minutou střihu si chci video pustit od začátku, ale obraz nejede. Přitom do té doby bylo všechno ok.

Dokonce se i stává, že některá část potom chvíli jede a poté, když jí chci hned přetočit a pustit znova už nejede.

Jsem absolutně bezradný. Zkoušel jsem několik návodů z YouTube, zahraniční tutoriály, ale zdá se, že na ten můj problém neexistuje řešení.

Opravdu moc by jste mi pomohli, jsem schopný poslat i symbolickou finanční částku na Vámi zvolený účet, pokud mi poradíte.

Děkuji
Thomson

Zdravim,
měl jsem podobný problém, akorát se mi video v náhledu zobrazovalo, vyrendroval se ale jenom zvuk a v mistě toho videa byla obrazovka černá. Zkoušel jsem skoro všechno. Nakonec mi stačilo jen otevřít vlastnosti (pravym tlačítkem myši na danou stopu videa -> Properties/vlastnosti) a v kolonce rotace dát 0 stupňů. Pak už to bylo v pořádku. Nevím, jestli tohle zrovna vyřeší váš problém, ale můžete to zkusit.


Naposledy oživil Anonymous v 13.01.2021, 17:46
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host