Edius 6 - 6,03

Odpovědět
KAPO

Zdravím,
mám oficialní Edius 6 včetně USB klíče a nyní nemohu otevřít již rozpracované video , protože se mně objeví hláška This version has already expired ( tato verze již vypršela. Zkoušel jsem přeinstalovat ale hláška se objeví znovu .
Děkuji za radu
Miroslav Polner

Edius už licenčný kľúč nepoužíva, treba sa na stránke grass walley registrovať , stiahnuť treba posledný update na verziu ktorú máte a program aktivovať bez kľúča.
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Ono to není tak jednoduché zaprvé nepíšete jakou máte verzi, do verze 6.05 se používal licenční usb klíč. Novější verze 6.5 již neobsahovala klíč (nebyla zdarma musela se zakoupit ne právě levně tak jako další novější verze) a sw byl vázán po zaregistrování pouze na jeden PC a měl asi 3 použitelné licence .Pokud jste přeinstalovával PC musel jste tzv. vrátit zpět licenci (deaktivovat) a po té jste mohl stávající licenci znovu aktivovat. Pokud jste zapoměl vrátit licenci nedeaktivoval byla 1 licence nenávratně stracena. Nyní ve verzi 8.2/3 jak jsem vyrozuměl je už licence nastálo ale při přeinstalaci musíte stejně napřed vrátit zpět na server GW navíc je to ztíženo i nověji zadáním ID s vaším heslem teprve potom zadáváte NS.
kapo

Upřesnění pro MONYS mám EDIUS 6.03 a nepřeinstaloval jsem Pc ale Edius jinak dík
mack
Příspěvky: 104
Registrován: 28.11.2011, 14:01
Kontaktovat uživatele:

Zkuste stahnout posledni moznou aktualizaci a uvidíte: ftp://ftp.grassvalley.com/canopus/Edius/software/6.0x/
Myslim, ze to byla verze 6.08 - ftp://ftp.grassvalley.com/canopus/Edius ... D_v608.zip
kapo

mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zkuste stahnout posledni moznou aktualizaci a
> uvidíte:
> ftp://ftp.grassvalley.com/canopus/Edius/software/6
> .0x/
> Myslim, ze to byla verze 6.08 -
> ftp://ftp.grassvalley.com/canopus/Edius/software/6
> .0x/EDIUS6UPD_v608.zip



Po nainstalování 6.08 vše stejné,

Včera jsem vyndal USB klíč a znovu instaloval a nainstaloval 6.03 a hláška ,že verze vypršela už se neobjevila. Problém však je , že mně bin nebere fotky ani video MP4 ani přimo na osu oproti AVCHD které jde. ???
kapo

kapo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> mack napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Zkuste stahnout posledni moznou aktualizaci a
> > uvidíte:
> >
> ftp://ftp.grassvalley.com/canopus/Edius/software/6
>
> > .0x/
> > Myslim, ze to byla verze 6.08 -
> >
> ftp://ftp.grassvalley.com/canopus/Edius/software/6
>
> > .0x/EDIUS6UPD_v608.zip
>
>
>
> Po nainstalování 6.08 vše stejné,
>
> Včera jsem vyndal USB klíč a znovu
> instaloval a nainstaloval 6.03 a hláška ,že
> verze vypršela už se neobjevila. Problém však
> je , že mně bin nebere fotky ani video MP4 ani
> přimo na osu oproti AVCHD které jde. ???

Po přeinstalování na Edius 6.08 vše v pořádku ???
kapo

Zdravím MONYS , problém je ve vrácení licence po přeinstalování W7 , nevím jak vrátit zpět licenci (deaktivovat) jestli na stránkám grassvalley nebo v otevřeném programu EDIUS 6,03 do konce licence zbývá 26 dní.

Děkuji KAPO
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Zdravím, tohle si již nepamatuji ale domnívám se pokud máte tu flešku tak stačilo ji zasunout zpět a mělo by to jít.Licence se vracela až od 6.5 tam už nebyl klíč ale musela se deaktivovat v licence v manageru který byl zobrazen v pravo dole na liště..PS: pozor licence se vracela u 6.5 vždy před přeinstalací OS a následném odinstalování ED. mohlo se to snad jenom 2krát.Ale na vkládaný klíč to asi neplatilo u 6.03/08


Naposledy oživil Anonymous v 24.12.2020, 12:30
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů