kamera Panasonic a nahravanie do pinnacle studio- nefunguje

Mirek75
Příspěvky: 11
Registrován: 01.08.2015, 15:41
Kontaktovat uživatele:

Zdravim vsetkych...mam problem z windows 7 64 bit verzia- nemozem dostat video z kamery panasonic do programu pinnacle studio 18...ked som mal windows xp a verziu pinnacle studio 9 vsetko bolo O.K. Ale po preinstalovani systemu na windows 7 64 bit, som nenasiel schopnu verziu Pinnacle studia,kde by som mohol importovat video z tejto kamery. Poradi niekto??
Miroslav Polner

Nenapísali ste aká je to kamera Panasonic.
Mirek75
Příspěvky: 11
Registrován: 01.08.2015, 15:41
Kontaktovat uživatele:

Je to mini dv kamera panasonic nv gs 140
Mirek75
Příspěvky: 11
Registrován: 01.08.2015, 15:41
Kontaktovat uživatele:

Este doplnim, ze pri systeme windows xp som nemal problemy.Teraz mam win 7 64 bit a kamera ma vystup len cez IEEE1694...u win 7 mi nezoberie v pinnacle studio ziaden import.Ovladac firewire je vraj aktualizovany....
Miroslav Polner

Aké máte pripojené IEEE1694, na základnej doske, alebo zvlášť kartu pridanú do PC? Skúste pozrieť na internete či sú k dispozícii ovládače pre Windows7 na túto kameru,
Mirek75
Příspěvky: 11
Registrován: 01.08.2015, 15:41
Kontaktovat uživatele:

Mam zvlast kartu pridanu do pc, no na nete som ovladace pre kameru nenasiel, ale vzdy ked zapojim kameru do firewire,nainstaluju sa ovladace samy.Aj v samotnom Pinnacle studiu sa pripojena kamera zobrazi,ale samotne nahravanie do tohoto programu sa neda spustit....Inak DAKUJEM za ochotu pomoct pri tomto probleme!!!!!! Skoda,ze sa to neda "sviznejsie"....:-))) A este jednu vec som si vsimol-ked som zapojil kameru cez usb kabel k pc,tak cez program movie maker som dokazal nahrat video z pasky do pc.Preco ale nejde cez IEEE neviem....
Miroslav Polner

Ak máte možnosť vyskúšajte novšiu dosku IEEE1694, skúšal som aj staršie kamery a mne idú v PS 18 bez problémov. Takto na diaľku je ťažko radiť, musel by som mať ten PC tu.
Mirek75
Příspěvky: 11
Registrován: 01.08.2015, 15:41
Kontaktovat uživatele:

Ak smiem vediet,ktoru verziu PS 18 pouzivate?Ja mam 18.0.1,Niekto pise,ze ma problemy pri exporte videa....A co sa tyka toho usb kabla,sice som to neskusal na PS,ale dalo by sa to aj cez usb dostat priamo do Ps?Nebude horsia kvalita?
Miroslav Polner

Ja mám PS 18.6 Ultimate. Ak vám to ide cez USB tak to môžete stiahnuť aj tak. V kvalite rozdiel nebude.
Uživatelský avatar
Smaha
Příspěvky: 25
Registrován: 20.07.2015, 09:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Já to dělám tak, že kameru propojím s počítačem přes USB. Pomocí Total Commanderu si soubry v kameře zkopíruji do PC do předem vytvořené složky budoucího projektu. A když pak otevřu PS18, tak importuji videosoubory (MTS) do Pinnacle.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host