Pinnacle studio 18

rakafi
Příspěvky: 2
Registrován: 26.12.2014, 16:19
Kontaktovat uživatele:

Pořídil jsem si Pinnacle 18, ale ještě jsem nenainstaloval, než spustím instalaci rád bych věděl následující.... Momentálně používám Pinnacle 15. Můj dotaz je..mohu ponechat obě verze na stejném PC současně???
Miroslav Polner

Môžete si nechať nainštalovanú verziu PS 15 a naištalovať PS 18.Žiaden problém.
rakafi
Příspěvky: 2
Registrován: 26.12.2014, 16:19
Kontaktovat uživatele:

tak to zkusím, díky za zprávu
dolrom

Dobrý den, na levém konci panelu nástrojů má být tlačítko Upravit panel nástrojů. Nemám ho tam. Nevíte prosím proč? Díky!
Luky

Mám stejný problém už u verze 16.Potřebuji to nastavit ale nemám tu ikonu.
Jirka M

Nevím sice proč to tam nemáte,ale v podstatě je to zbytečný panel.
Všechny ikony nad časovou osou tam máte a v panelu nástojů můžete pouze některou ovládací ikonu odebrat. A to nevím proč by to někdo potřeboval mazat.
Luky

Nevím jak ve verzi 18 ale u 16 to potřebuju k tomu že v tom panelu nástrojů lze zapnout nebo vypnout určité funkce které se pak zobrazují u časové osy.A já tam mám vypnutou funkci střihu kterou bych celkem uvítal.To jsem vydedukoval z návodu a ruzných videí.Nikde prostě nemám nabídku na střih,to je můj jediný problém:-(
Jirka M

Jestli to dobře chápu,tak u vás úplně chybí ikona funkce střihu. Tak to je divné, protože mají být všechny ikony zobrazeny.Je jedno jestli to je PS16 nebo 18.Pokud tomu tak není, tak jedině vyzkoušet přeinstalovat samotný program.Jinak lze použít klávesovou zkratku "T". Já osobně používám na zapnutí a vypnutí trimování tuto klávesu. Je to rozhodně pro kvalitní střih důležitá věc.
Měl jsem všechny originál verze 16,17 i 18 a nikdy jsem tento problém neměl.
Luky

Přesně tak,nikde nemám nabídku střihu.Nůžek,žiletky atd.Klávesou T žádná změna.V originál návodu je obrázek otevřeného panelu nástrojů kde je tato funkce uzamčena což je asi i můj problém ale když nemám ten panel nástrojů tak to nemůžu změnit.Přeinstalovat to můžu zkusit ale nevěřím,že to pomůže když program jinak funguje.Díky
pannak

Ahoj
pořídil jsem GoPro 4 silver, natáčím videa v různé kvalitě. Windows media player mi to pobere, aplikace od gopra mi to pobere, pinnacle 16 demo mi to pobere, ale když nainstaluju plnou verzi 16 nebo 18 tak se mi to seká. Nevíte prosím někdo včem je jádro pudla?
Díky
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host