Pinnacle 18

Odpovědět
Miroslav Polner

Určite by som sa neponáhľal s Windows 10 pokiaľ Pinnacle 18 nebude pre tento systém vyladený.
Miroslav Polner

Vyšla nová verzia Pinnacle Studio 18.5. Pre majiteľov Pinnacle 18 je update zdarma, pre ostatné verzie je treba zakúpiť upgrade.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tady je možnost update a překlad změn.

http://howto.corel.com/en/p/Pinnacle_St ... _available


Pinnacle MyDVD zahrnuty jednoduchý a účinný vypalováním

Přidána možnost Oblíbené v každé kategorii obsah

Chcete-li pomoci dále zlepšit stabilitu výrobku, realizována schopnost a crash protokolování jako součást nového User Experience Improvement Program.

Vyřešené chyby související s vypalovací

Vylepšená Inteligentní manipulace Kódování více souborů a titulů

Několik oprav a vylepšení týkající se efektů, klíčové snímky a podpora formátů souborů

Řeší několik problémů s Pinnacle MYDVD
miroslav t.

dobry den, zakupil som pinnacle studio 18, vsetko som nainstaloval podla pokynov, s nicim nie je problem,ale titulky nie je mozne zapnut, ako nahle ich zapnem, v pravom dolnom rohu mi vybehne okienko s oznamom: TITULEK vychodzi titulek nebyl nalezen v nainstalovanem obsahu. nelze otevrit editor titulku. preinstaloval som to v domienke, ze nieco neslo spravne, titulky sa mi na chvilu zobrazili,nahodil som tvorbu videa a zas mi len vyhadzuje okienko, ktore som spomenul. co mam robit aby mi zacali titulky fungovat?
Ilona

Ahojte, potřebovala bych radu. Po importu videa do stávající kolekce a jeho přesunutí na časovou osu přestal fungovat zvuk, a to nejen u stávajícího projektu, ale i u všeho ostatního, co v Pinacle18 pustím (písničky, zvuky, videa, projekty...). Přitom pokud kliknu na Import a spustím některý z náhledů, je normálně ozvučený. Už jsem prošla snad všechna okna, kde by mohlo být něco se zvukem, ale nic jsem nenašla, restart taky nepomohl. Začínám si myslet, že jsem někde něco stiskla omylem, ale naprosto netuším co. Nevíte někdo, prosím??????
Jirka M

Vypnout zvuk na časové ose se dá jedině vlevo na časové ose ikona reproduktor. Buď pro všechny stopy, nebo jednotlivě.Jinak v nastavení nic jiného není.
ďaur
Příspěvky: 19
Registrován: 15.12.2010, 06:40
Kontaktovat uživatele:

I když tento příspěvek bez odpovědi je starší, třeba autor nebo někdo jiný má ještě Pin18: umíte problém vyřešit? Nebo alespoň neví někdo, v kterém adresáři je výchozí titulek nainstalován (asi to bude nějaká knihovna či co), mám tento problém opět, přeinstalace pomohla jen na chvíli...
A ještě jeden dotaz: nemáte zkušenost s nějakým střihovým programem v cenové relaci Pinákla, který by nepadal? Vůbec nemusí umět holyvúdské efekty, víc stop ale ano... (PD14 nechci, spadl mě rovněž...)
Miroslav Polner

Pinnacle Studio 20 ktoré som doteraz inštaloval chodia asi najstabilnejšie od verzie 16, ale pokiaľ chcete niečo v tejto cenovej relácii, tak napríklad Vegas Studio je nižšia verzia ako pro a je stabilný, ale nie je v češtine, to by bol potom Adobe premiere Element 15 a ten je tiež celkom stabilný a nepadá ako PS.
ďaur
Příspěvky: 19
Registrován: 15.12.2010, 06:40
Kontaktovat uživatele:

tak teď to vyřešil reset pinákla, uvidím, jak dlouho to vydrží - ale zase pokud by to reset řešil vždy, přece jen je to rychlejší než přeinstalace :)
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host