Pinnacle 18

Odpovědět
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

AVCHD DVD a Bluray disky mají shodnou souborovou strukturu. Disk se tedy udělá jako AVCHD (AVCHD 2 podle vstupního formátu) Rozdíl je jen ve velikosti souboru připraveného na ten či onen disk. Takže, když si uděláte vhodně velký výstup AVCHD, bude jej možno i na BD spolehlivě vypálit. Pozor ale na AVCHD 2, takovou strukturu nejsou schopny přehrát všechny BD přehrávače. Já vždy doporučuji mí alespoň jeden mazatelný BD-RE, na který se dá projekt zkušebně vypálit a zjistit, zda vše hraje ve stolním přehrávači, jak má. Po prověrce, nebrání nic k definitivnímu vypálení na BD-R disk určenému k archivaci výsledného videa. V návodu k použití, strana 333 a334.

Návod PS 18: http://www.exac.cz/pdf/STUDIO_18.pdf
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Ďakujem za odpoveď,ale skúšal som a to nejde.Keď som mal AVID STUDIO tak som urobil projekt ,urodil menu, nastavil BluRay,nastavil cilova velikost 25GB alebo 50GB,podľa veľkosti projektu,dal vytvoriť disk a všetko bolo v poriadku.Keď to dám do súboru,tak mi nejde samozrejme menu.Ale chcem vedieť,keď niekto kto má PS 18 ultimate či má v nastaveniach ponuku BluRay.Teraz pozerám že aj pri importe by malo byť ,Import s DVD/BluRay,ja mám len DVD,tak neviem.Poprosil by so m kto má PS 18 Ultimete či by sa pozrel či to tam má. Ďakujem.
Jirka M

Po instalaci je u PS18 nutno možnost exportu na Blu-Ray zvlášť aktivovat. Nahoře vlevo klikni na "?",otevři a aktivuj Blu-Ray.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Jak snadné. Díky Jirko M. Člověk se pořád učí. :-) Styf, omlouvám se za nepřesné informace.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Všetko ide ako má.Ďakujem Jirka M za presnú radu.Ešte raz dík..
Jan Barvínek

Ahoj všem pár návodů na pinnacle studio je na www.pinnaclestudio.wz.cz . Jednoduché animace, které mohou vylepšit váš projekt.

S pozdravem Honza

http://www.pinnaclestudio.wz.cz
Lubomir
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2013, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Ahojte. Mám PS 18 ULT... - aktivoval som si aj možnosť vypaľovať Blu-ray disk, no keď vložím čistý disk, vypíše mi, že nie je možné uskutočniť zápis, lebo je plný ( vypisuje to aj pri 6 min. videu) . Už som zúfalý z tohto programu. - trochu možno odbočím od témy, ale akú máte zostavu PC, na ktorej vám bez problémov funguje strih Full HD videa. Ja má Intel i5 , 8GB ram, 250GB SSD disk + 1,5T, 1GB grafiku a program padá a padá. Nemám ho pripojený ani na net, ani nič iné v ňom nie je nainštalované. Proste tento program - hrôza - uvažujem na EDIUSOM, ale bojím sa či ten bude fungovať za tie prachy :(
Jirka M

Podívejte se,jestli nemáte nainstalovanou image vypalovací jednotku. Může to být pro PS18 problém si vybrat. Zkuste ji odinstalovat a nechat jen hlavní. Doporučuji export jen "vytvořit obrázek" a pak vypálit buť ve studiu, nebo v jiném programu - (Nero expres.)
NG studio padá, když má na příklad malou velikosti stránkovacího souboru virtuální paměti, ale i jiné problémy v systému. PS18/64 je na paměti už dost náročná. U HD videa jsem sám pocítil ten rozdíl a musel jsem navyšovat i operační paměť na 12 GB.
Dnes zpracovávám na PS18/64 i video 4K a bez problémů.
2ynosynos
Příspěvky: 5
Registrován: 28.04.2014, 22:09
Kontaktovat uživatele:

Dobrý večer.
Mám dotaz, natočené video H264 1920x1080p 50s 26000kBit/s
Sestříhané do H264 nebo Mpeg 2 1920x1080i mě škube (hrany, obrysy budov atd.)
Progresivní mě nepřehraje televize z externího hardisku, proto ten pokus o prokladaný.
Pokud točím v prokládaném a sestříhám zase do prokládaného vše bez problémů.
Vše ukládam na externí disk.
Dělám to v 18 Ultimate, pokus byl i v 17 ale vše stejné.
Jde to vůbec?
Diky.
ďaur
Příspěvky: 19
Registrován: 15.12.2010, 06:40
Kontaktovat uživatele:

mám dotaz na:
Jirka M:
"...navyšovat i operační paměť na 12 GB.Dnes zpracovávám na PS18/64 i video 4K a bez problémů..."

stále ještě to jede bez padání? mám 8 gb a občas mi spadne, tak uvažuji rovněž o posílení paměti...

prokládáš video i fotkama? mívám jich v projektu dost a vždy část animovaných...
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host