Pinnacle 18

Odpovědět
Miroslav Polner

Pokiaľ ste mali nainštalovaný PS17 tak si PS 18 preberie efekty Red Giant, Fungujú aj efekty Prodad po nainštalovaní posledného servis packu. Ďalšie pluginy od Blue FX fungujú iba integrované v PS18, staršie a ani nové nie sú zatiaľ podporované vo verzii 64bit.
Pepa

Mám stejný problém s exportem do DVD: V některých sekvencích je vynechaný zvuk z kamery, při novém exportu je zvuk vynechaný na jiném místě - vždy v celé sekvenci, někdy i ve více sekvencích. Mám PS18, aktualizaci 18.0.2 - 64-bit. Nepomohlo ani odinstalování a nová instalace PS18, stejné problémy byly před aktualizací i po opětovné aktualizaci na 18.0.2. Zvuk se ztrácí i při exportu do souborů .mkv i .avi. Používám zdrojové video v rozlišení Full-HD (1920x1080, 25 snímků). Při práci v PS 17 jsem tyto problémy se zvukem nikdy neměl. Zná už někdo řešení tohoto problému?
Pepa

Já jsem měl také PS 17, pak jsem nainstaloval PS 18, odinstaloval PS 17, aktualizoval na PS 18.0.1, pak na PS 18.0.2 - objevil se problém se zvukem, odinstaloval jsem PS 18, nainstaloval PS 18, problém se zvukem trval, aktualizoval na PS 18.02 - problém se zvukem trvá.
Co by ještě pomohlo?
Miroslav Polner

Exportoval som Disc AVCH,Blu Ray, DVD, Súbor MKV,AVI,MPEG a MP4. Ani v jednom exporte nie je žiadna chyba výpadku zvuku.Snáď by bolo dobré vyskúšať nainštalovať PS 19 na čistý systém. Ďalšiu galibu by mohla robiť zvuková karta na základnej doske, tá má nízku latenciu. Ja používam M-Audio Audiophile 192 alebo externú kartu Steinberg UR 22.
Pepa

Při točení videa používám v poslední době rozlišení Full-HD. Když jsem zkusil sestříhat v PS 18 starší video natočené před deseti lety (bylo natočeno v PAL), chyby ve zvuku se neobjevily. V jakém rozlišení bylo vaše video?
Miroslav Polner

Výlučne robím v rozlíšení 1920x1080
Milanor

Odinstaloval jsem P11 a nainstaloval kompletní P18+. Při pokusu o spuštění titulků se objeví: "Výchozí titulek nebyl nalezen v nainstalovaném obsahu. Nelze otevřít editor titulků." Poradíte mi někdo, co s tím?
Jiri

Zakoupil jsem si a nainstaloval Pinnacle Studio 18 Standard. Po kliknutí na ikonu na ploše se objeví okno Studio 18 a postupně hlášení :
Načítání aplikace
Spouštění aplikace
Inicializace rozšíření
Inicializace databáze
Poté okno zmizí bez jakéhokoli hlášení nebo pokračování. Zkusil jsem odinstalovat a znovu nainstalovat, výsledek je stále stejný.
Neví někdo, kde by mohl být zakopaný pes ?
Jiri
Miroslav Polner

Skúste pozrieť či nemáte- štart-všetky programy-Pinnacle 18 - install manager. A cez neho pustiť inštaláciu, alebo priamo z disku DVD.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Prosim o radu. Mám PS 18 ultimate krabicová od Exac.Chcel som expotovať na BluRay disk,ale v nastaveniach som zistil že typ disku v ponuke mám len DVD,AVCHD a AVCHD 2,BluRay tam nemám.Vie niekto poradiť prečo to tam nemám.Skúsil som odinštalovať a naspäť nainštalovať a stále to tam nemám.
Ďakujem.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů