Výchozí titulek

Jitka 13

Mám nově program Pinnacle 17, před tím jsme používala 15, jsem běžný uživatel, zkouším si vytvořit první video, ale při vložení titulku, mi to píše: " Výchozí titulek nebyl nalezen v nainstalovaném obsahu. Nelze otevřít editor titulku, mám koupenou verzi od SW, děkuji za rady.
Tomdd

Mám stejný problém. :(
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Co zkusit opravnou instalaci? Možná jste to omylem zakázali nainstalovat.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Kdy už pochopíte, že Pinnacle je tu akorát k trápení. Zapomeňte na letitou legendu a najděte si opravdu spolehlivý editor videa. Sony Movie Platinum 13 například. Potom už se budete soustředit jen a jen na práci a trápení z 95% pomine. Cenově je nastejno. :-)
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Romolus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kdy už pochopíte, že Pinnacle je tu akorát k
> trápení. Zapomeňte na letitou legendu a
> najděte si opravdu spolehlivý editor videa. Sony
> Movie Platinum 13 například. Potom už se budete
> soustředit jen a jen na práci a trápení z 95%
> pomine. Cenově je nastejno. :-)

S tímto musím souhlasit na 1000%
Jenže jsou tu i lidé, kterým se tento názor nelíbí, proto je dobré občas pomoci i mimo tuto radu.
Miroslav Polner

Momentálne som zákazníkom nainštaloval na niekoľko počítačov PS 17 s poslednou aktualizáciou 17.6 a všetko funguje bez problémov. Ak ste nainštalovali PS 17 a následne odinštalovali PS 15, môže nastať problém. Vždy je dôležité mať PC nakonfigurované na to, na čo ho potrebujeme využívať a nie ak máme PC ako pohrebisko crackov a dáme tam jeden originál, tak sa netreba čudovať, že to nefunguje tak, ako by malo! Ja osobne strihám v Edius-e 6.5 a aj ten má svoje muchy! Sony Vegas je dobrý program, ale človek amatér, ktorý nevie ani slovo po anglicky dá radšej prednosť programu lokalizovaný do češtiny aj keď ho čaká viacej problémov ako v niečom tápať!
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Miroslav Polner napsal(a):
-------------------------------------------------------
Ja osobne strihám v Edius-e 6.5 a aj ten má svoje muchy!


Jaké, zatím jsem nenašel :-)
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pro Láďu a pana Polnera, i všechny ostatní. Nechci s Vámi jakkoliv polemizovt. Oba máte pravdu. :-) Dělal jsem s Pinnaclem léta a léta se trápil. Potom mně došla trpělivost a přešel k Sony. Mezitím jsem vyzkoušel co se dalo, ale nakonec Sony Creative pro mne byla nejlepší volbou. Ano. Je anglicky. I já byl dlouho přivázán k Pinnacle z důvodu lokalizace do češtiny. K Sony Vegas jsem si koupil českou knihu z roku 2006 a podle ní se naučil základy a to cca za jeden měsíc. Od té doby jsem spokojen a všechen čas a energii mohu věnovat práci na videoprojektech. Nemusím se už rozptilovat odstraňováním mnoha problémů, které většinou řešila jen nějaká oprava od výrobce, která ale kolikrát nepřicházela celé dlouhé měsíce. I u Sony Vegas (výše jsem doporučil Movie verzi) se také objeví chybičky. Např. nová verze 13 je stále neodladěnou. V mé verzi 12 jde vše jako po másle. Sony plug-iny přímo ve Vegas jsou velmi silné nástroje, které jsem u jiných střižen hledal jen marně. Věřím ještě v Edius, ale filozofie práce v něm je pro mne po zvyknutí si na Vegas, španělskou vesnicí.

Uzavírám teď své příspěvky na téma, které jsem zde sám rozdmíchal. Ať Pinnacle 17 a vyšší dobře slouží všem, co za něj utratí své peníze. Když vyzkouší ale trial Sony Movie Platinum, možná pochopí, co jsem se zde snažil nastínit. :-)

Omluvte odklonění od tématu na tomoto vlákně.
Miroslav Polner

Napríklad pri dlhom projekte a ja mám väčšinou len také sa objavuje chybové hlásenie pri otváraní projektu, stalo sa mi tiež, že sa program sám od seba zatvoril a hlavne sa občas stane, že sa nedá v timeline pod obrazom nastaviť stmievanie. Pri krátkych projektoch sa nedeje nič, ide bez chýb.
Libororor

Cau všichni.Trápím se od jara s Pinnacle 17 ultimáte.Pořídil jsem si ho protože jsem koupil kameru Sony 3D.Předtím jsem měl Pinnacle 16 a projekty ve Füll Hd vcelku šli i vypalovat na Br disky.JEN delší projekty byl problém.17 Pinnacle když opomenutí ze je velmi pomalí, musí se často ukládat a přesto často PROGRAM NG STUDIO přestane pracovat.Řešil jsem s firmou co zajišťuje tech.podporu vypalování 3D projektu na Br disky.Můžu odpovědné říci že Pinnacle 17 od aktualizace 17.4 nevypaleje ve 3D a do 17.3 nevypAli delší projekty.Zůstane na 33 procentech a zamrzne.Pinnacle 17 je přehledný a dělá se mi v něm dobře jen nefunguje to co od něj očekávám.Libor tel.72400329244
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů