Pomalé Pinnacle Studio 17

Miroslav Polner

Porovnával som Pinnacle Studio Ultimate 17, Edius 7,Adobe Premiere 12 a Sony Vegas Pro 13. Najhoršie mi vyšiel PS 17 a to tým, že pri dlhom projekte okolo jeden a pol hodiny ak strihám, pridávam prechody a efekty, program spomaľuje až sa skoro nedá robiť, strašne dlhá čakacia doba kým sa to ustáli. Po opätovnom reštarte síce ide rýchlo, ale zasa iba niekoľko minút. Písal som aj výrobcovi, ale ako býva zvykom, nereagujú na žiadnu pripomienku!
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Již jsem to tady dneska psal. Nejde srovnávat profi softy s home softy. Ani výrobci by to nenabídli do vyšší ligy.
Jirka 2

Nevěřil jsem,že PS17 nezvládne delší projekty. Pracuji již dva roky na PS16 a neměl jsem žádné problémy ani u projektů přes dvě hodiny.Samozřejmě nestříhám tak dlouhý projekt, od toho tam je projekt film, kde si stříhám krátké filmy (kapitoly) a pak vložím postupně na osu projektu disk a vyrobím jen menu,případně malé úpravy.I tak dlouhý projekt je živý a dá se na něm normálně pracovat.

To samé jsem vyzkoušel na PS17 a opravdu to nejde. Jakmile vložím i krátký hotový film na osu disk, už je to zatuhlé. Do hodiny se na tom nedá pracovat.PS17 testuji teprve krátký čas .
Překvapilo mě to. Myslel jsem ,že 17.4. už je odladěný a začnu na něm pracovat. Čekal jsem na možnost exportu na BDMV 1080/50p.
Ale tohle je dost závažný problém.

Vyzkoušejte PS16.1 a uvidíte,že tento problém nemá. Hotové projekty se dají sdílet.
Miroslav Polner

Veď PS 16 nemal spomalenú prácu, neviem čo vyviedli v tejto sedemnástke, ale jednoducho sa tam robiť nedá, Toto som si všimol hneď po prvej inštalácii PS17 a ani po šiestich opravách to neodstránili. Komunikácia s Pinnacle tímom viazne na mŕtvom bode!
Jirka 2

Já řeším připomínky přes oficiálního partnera EXAC a zatím všechny moje poznatky i připomínky vyslyšeli a dokonce byly promítnuty i do aktualizací. PS17 je první dídě Pinnacle/Corel. Pokud nevyužijete vylepšení rozsahu importu a exportu, tak vlastní editační část je téměř stejná. Ty sliby co byly o rychlosti renderace byly zavádějící a týkají se jen stejných formátů vstupu a výstupu do souboru.
Zatím zůstávám u PS16 opravdu nemám problémy (pracuji v HD 1080) a budu čekat na PS18.
Miroslav Polner

Len ja už určite PS 18 nekúpim, až vyskúšam funkčný trial, ale PS17 ako trial vôbec neuvoľnili,takže som zvedavý či to bude aj v prípade PS18. Momentálne PS17 je na editáciu nepoužiteľný!
Xyorky

Ja mám PS 17 tiež veľmi pomalé, ale na Windows 8.1 som bohužial 16 nerozbehal. Pokiaľ som mal len WINDOWS 8 všetko v pohode. PS 17 je naozaj nepoužiteľný na editáciu a strihanie videa. Ide niekomu PS16 na WINDOWS 8.1 ?
Jirka 2

Měl jsem dnes možnost vyzkoušet popisované problémy PS17.4. na úplně čistém PC W 8.1. a musím konstatovat,že žádné problémy s rychlostí a živostí studia při editaci jak v projektu FILM tak DISK, jsem nezjistil . Nevěřím tedy už,že se jedná výhradně o vady programu. Budu muset vyčistit PC od starých instalací a registrů,včetně adresářů studia a provést novou instalaci.
Dnešní testy mě o tom přesvědčily,že vše funguje jak má.
Miroslav Polner

No možno na W8.1 to chodí , ale na W7 je PS 17 pomalé pri editácii, pri vkladaní prechodov a efektov program postupne spomaľuje až je nakoniec tak pomalý, že sa nedá nič robiť a to sa testovalo na viacerých PC a výsledok rovnaký. To si majú všetci akože hneď kúpiť W8.1? To je choré prispôsobovať operačný systém k softu!!!
Xyorky

Tak mne to na W 8.1 tiež ide veľmi pomaly a PS 16 som ani nerozbehal.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů