Adobe Premiere Elements 12 CZ

Fórum k sw Adobe - Premiere, Premiere Elements, After Effects.
Miroslav Polner

Som sa chvíľu hral s APE 12, inak zaujímavý program pre začiatočníkov, rýchlosť obstojná, ale chyba je, že sa nedajú niektoré funkcie vypnúť a pracovať manuálne, neprišiel som na to ako vypnúť hornú stopu aby som videl náhľad spodnej, celá stopa sa nedá zamraziť, pri strihu som tak isto neprišiel na to ako nepriťahovať ďalšie video a kopec ďalšieho, porovnával som to s AP Pro kde to funguje všetko ako má, ale to už je iná cenová kategória.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

A nedělá Romulus ve velkém Vegasu? Protože srovnat ořezávátko Adobe Elements s Vegas Pro moc nejde. Trabant s BMW taky neporovnáš>:D<
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Mě zase PWD11 vůbec nesedl ač jsem o něm jednu chvíli uvažoval.Já jsem jej obdržel jako bonus k zakoupené kameře a to PWD11 Ultimate Tak jsem jej na zkoušku instaloval a zkoušel soubory AVCHD 2(50P) i MPEG4 AVCH264 výsledný obr. po renderu nic moc.Natavení bit rate před renderem archaické výsledek artefakty ve videu.Naštěstí mám EDIUS a to je o něčem jiném.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Miroslav Polner

Určite súhlasím, že každý má ten svoj strihový program v ktorom sa naučil robiť a už na ten zložitejší, respektíve iný nechce moc prechádzať. Všetko je závislé od toho, čo točíme, čo striháme a aké sú požiadavky na konečný výsledok. Ja osobne robím s videom denne a preto sa snažím ísť s dobou nakoľko nároky na finálne video sú od objednávateľov väčšie a väčšie. Kým pred pár rokmi stačilo natočiť kazetu S-VHS a dokonca bez nejakého strihania, dnes ľudia chcú pomaly veľkofilm, hlavne čo sa týka svadieb. V podstate je jedno kto sa rozhodne pre aký soft, ide o to, aby vyhovoval jeho požiadavkám a hlavne aby nemusel vychytávať muchy, ale aby si človek sadol a strihal.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Ano, jak píše Miroslav, každý si zvolí soft k své práci. Ten kdo točí občas a jen pro sebe, tomu může vyhovovat home soft, ale ten, kdo se videem zabývá vážněji ne-li výdělečně, je nucen jít do polo až profi softu. A proč pořád jít do nových kamer a softů, to je jednoduché, tlačí nás technologický vývoj. Moje Digital8 je pořád funkční, ale kdo by se teď na to koukal, ŽE?
Když jsem chtěl opustit Pinnacle v9, také jsem postahoval všechno možné a testoval a postupně se ustálil na svém.
Pro Kamera11, občas nakouknu k lidem co točí DSRL a to bys koukal jak mění rychle zařízení. Také již dlouho sleduji práci pana Žitňanského, ten to také obněňuje snad co dva roky. Jsou prostě nuceni konkurencí a zákazníky, ale ti si na to vydělají. My amatéři se držíme kamer mnohem déle :-)
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Musím konstatovat, že i v tomto vlákně už děláte zase pěkný nepořádek. Vaše povšechné téma na střižny a videopřístroje obecně sem jasně nepatří! Máte na to sekci OSTATNÍ, tak to prosím dodržujte. Na vaše poznámky ohledně cenzury nebudu brát, když se neumravníte zřetel. :-)
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů