Sony Vegas Pro 13

radek7777
Příspěvky: 56
Registrován: 09.11.2013, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Mám ještě jeden takový dotaz jaký je rozdíl mezi těmito postupy.
Mám klip a chci ho zrychlit tak ho chytnu za konec a přidržim ctrl a potáhnu zpátky (vytvoří se vlnovka ) A klip mám zrychlený.
Objevil jsem ještě jeden zpusob mám klip kliknu pravým na záložku vložit/odstranit scenu a zatrhnu rychlost objeví se mi na klipu uprostřed zelená podélná čára (podobná jako u manuálním upravě hlasitosti zvuku tam je modrá) a když ji posunu buď nahoru tak se klip zrychlí nebo dolů a to se zpomalí dokonce jde to nastavit i manuálně (rychlost),ale zajimavý že délka klipu (jako v prvním případě) se nezkrátí ani neprodlouží to nechápu.
Máte někdo s tímto zkušenost. Dík.
radek7777
Příspěvky: 56
Registrován: 09.11.2013, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Jeden takový dotaz
Kolik má být maximální hodnota výstupu zvuku u sestřihaného videa aby nebyl zvuk zkreslený. Když se střihám video a zvuk se snažím dát tak aby nepřekročil hranici červeného pole a potom video vyrendruji a pustím na TV tak vždy musím ubrat hlasitos zvuku na ovladači jelikož to hraje moc nahlas oproti standartnímu vysílání v TV. A to je stejný ikdyž to přehrávám na jiné TV. Máte nějaké zkušenosti z výstupem hlasitosti u vyrendrovaného videa, rád bych si přečetl vaše zkušenosti. U pinnacle 18 jsem zkoušel vyrendrovat malý klip a to jsem ze zvukem z kamery nic nedělal a výstup hlasitosti tam byl dobrý.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Držím to pod tou červenou a v TV vypnu v nastavení zesílení zvuku (mám LG). Jinak je to oproti tv signálu přebuzené. Jestli to také nemáte na TV zapnuté.
radek7777
Příspěvky: 56
Registrován: 09.11.2013, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Ahoj přistřihání v SonyVegas 13 jsem nějak táhl myší a udělalo se mi v Titulkové stopě rozdvojení do dvou vrstev a nevím jak to dát zpátky. Může te mi poradit?
[attachment 1027 rozdvojentitulkv.jpg]
Přílohy
rozdvojení titulkův.jpg
rozdvojení titulkův.jpg (99.21 KiB) Zobrazeno 1336 x
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Dá se to zrušit kliknutím pravým tlačítkem vlevo na osu (do té modré oblasti na orázku) a odškrtnout "Expand Track Layers".
radek7777
Příspěvky: 56
Registrován: 09.11.2013, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Díky moc.
misan.h
Příspěvky: 5
Registrován: 04.03.2015, 21:14
Kontaktovat uživatele:

Ahoj,můžete mi prosím poradit?Chci vložit do animovaného videa ořezanou fotku hlavy,místo původní,ale fotkou nelze pohybovat až po okraje(nalevo,napravo),vždy se ztratí ve čtvrtce obrazovky od kraje napravo nebo nalevo.Díky
misan.h
Příspěvky: 5
Registrován: 04.03.2015, 21:14
Kontaktovat uživatele:

Ještě jsem se chtěl zeptat,existuje čeština do Sony Vegas pro 13?Nebo aspoň český manuál?
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Na první otázku je odpověď - umím to udělat, ale zde to popsat srozumitelně nedokáži.
Na druhou - čeština k Vegas Pro byla naposledy do verze devět. Ono je to ale lepší naučit se to v originál angličtině. Návod v češtině je na nižší ke stažení od Nostradama. Pořád je tam toho většina stejného a dá se podle toho dobře orientovat. :-)
misan.h
Příspěvky: 5
Registrován: 04.03.2015, 21:14
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za odpověď na to první už jsem přišel,ale zase se roztáhl obrázek(fotka),nevíš jak ji dát do originál velikosti?

Zkusím se toho Nostradama zeptat.

Díky
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů