Kaz před přechodem

Odpovědět
vitoria1
Příspěvky: 9
Registrován: 17.06.2012, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Zdravím všechny,
prosím vás o radu. Mám PS 16 ultimate. vytvořím disk kde mám menu, videa s přechodama a titulek a po exportu dám vytvořit obrázek a po zhlédnutí je vše O.K. jen před přechodem tam na vteřinku problikne šedé kolečko, není to před každým, ale většinou jo. Neví někdo kde dělám chybu? A jak to odstranit? Děkuji za odpovědi.
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

skúste zmeniť dĺžku trvania prechodu,niečo podobné som mal v PowerDirectore že sa mi jeden prechod nezobrazoval správne,nebol dostatočne časovo dlhý na vykonanie daného úkonu a len mi prebleskol,neviem skúste a uvidíte.Skuste nastaviť rôzny čas
vitoria1
Příspěvky: 9
Registrován: 17.06.2012, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za radu, vyzkouším. Mám přechody nastavené na 4sekundy, myslela jsem, že by to mohlo stačit.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
vitoria1
Příspěvky: 9
Registrován: 17.06.2012, 19:53
Kontaktovat uživatele:

No já jsem s PS16 moc spokojená, mám dvě děti a dělám domácí videa a v pohodě si udělám i svoje efekty, je to jednoduchý a super. Jen bojuji s těma přechodama, ale spíš podezřívám notebook, ale v skrytu duše doufám, že dělám jen někde chybu a stačí nějaká rada. Doma PC mám, ale to má manžel na hry a já jsem si koupila po poradě z kámošem notebook Acer TravelMate 5742G, aby jsme se nemuseli dohadovat. Mám tu nainstalovaný i PS14, ale to mi hodně padá a tak jsem přešla k PS16 a úplně jsem spokojená.

Děkuji moc za rady, vše vyzkouším!!!
vitoria1
Příspěvky: 9
Registrován: 17.06.2012, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Jo a vždy dbám před exportem, abych měla všechno řádně vyrenderované. To zatím platilo u všech řadách PS.
vitoria1
Příspěvky: 9
Registrován: 17.06.2012, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Supééér, tak to bylo v délce přechodu, dala jsem to na 5 sekund a vše je v pořádku!!!!

Posílám velké DÍKYYYY panu nh!!!!

PS16 super!!! jen by ještě mohly zapracovat na ztrátě kvality do exportu DVD. Třeba se někdy dočkámeeee.
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

Nie je zač:) Len mi je divné prečo to robí už aj pri 4sekundách.Ja používam prechody max.2sekundy,vačšinou 1sek.niekedy aj 0,2alebo 0,1sek. 5sek. sa mi zdá veľa na
prechod.Aký typ prechodu kde sa vyskytovala chyba to je?Je to klasické 2D alebo 3D prechod?Možno je aj problém vo vašej graficke karte,je kompatibilná s PS16?Možno ovládač graf.karty je zlý.Raz som išiel aktualizovať ovládač na mojej karte na najnovšiu verziu a vobec som nemohol rozchodiť PowerDirector,musel som sa vrátiť k predchádzajúcej verzii ovládača.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Pavel Pechman
Příspěvky: 27
Registrován: 22.02.2013, 21:36
Kontaktovat uživatele:

Pro vitoria1
V PS 16 lze konec klipu natáhnout.Stopa změní barvu chová se jako vložené foto.Když vložíte přechod na takto natažený konec,může to po vyrenderování vykazovat chybu.Když vložíte přechod, ne na konec neoříznutého klipu ale na začátek následujícího,tak
si přechod automaticky natáhne konec předchozího klipu o polovinu své délky. Výsledek je jako v předchozím případě.Když je ale konec předchozího klipu oříznut alespoň o polovinu délky přechodu je vše v pořádku.(přechody překrývají konce klipů svojí první polovinou a začátky následujících druhou).Myslím že i tady by mohl být problém.
S pozdravem Pavel
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů