Pinnacle17

Miroslav Polner

Zdá sa,že v blízkej dobe príde na trh nová verzia editora Pinnacle 17, podľa toho čo píšu,bede zasa v troch verziách. Bližšie informácie si môžete pozrieť v priloženom linku.

http://declic-video-fx.com/News/ID/1656 ... io-17.aspx
Zkal
Příspěvky: 41
Registrován: 11.06.2010, 17:02
Kontaktovat uživatele:

zdá se mi, že toto vlákno je zbytečně dublované, i když bylo založeno zřejmě jako první
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Trialem pro všechny nedočkavce budíš PS16! Nic nového se nedá očekávat. jen omáčka okolo, ale podstatné změny určitě žádné! kdo chce střihat video v klidu a pohodě, musí na Pinnacle prostě už zapomenout. :-)
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Trial Pinnacle 17 jsem získal díky laskavosti p.Polnera. Ale protože oficiálně ještě nevyšel, zatím ho nikam
nepověsím. Momentálně řeším problém s PC, pravděpodobně zlobí grafika, nebo se se mnou loučí základní
deska. Proto nedělám nic s žádným editorem, dokud problém nepořeším, ale určitě se do PS 17 pustím.
Miroslav Polner

Vyšile opravný patch pre PS 17 - 17.02

Zlepšené kódovanie
Lepší výkon knižnice pre správu multimediálnych súborov
Vylepšená stabilita
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Miroslav Polner

Rozdiel medzi PS 15 a 16,17 je dosť podstatný. Pokiaľ pracujete s MPEG4 a AVCH tak je to určite lepšie ako PS 15, ale treba už mať PS17 kedže v PS 16 som mal problém s padaním týchto formátov v exporte. Je tam vylepšená rýchlosť a tak sa dosť skráti čas pri práci ,čomu prispieva aj využitie grafickej karty pri prepočte. 4K momentálne ešte nie je k dispozícii, uvádzajú, že by to malo byť tento mesiac ako bezplatný update pre všetkých čo si zakúpili PS 17 Ultimate. Pokiaľ máte dobrý PC, doporučujem i7 procesor tak je program pomerne svižný. Určite aj PS17 nie je dokonalý program, ale vo svojej cenovej kategórii je postačujúci. Používam aj Edius 6,5 a aj ten má svoje muchy, tak ako každý soft. Tak isto bola vylepšená stabilita a naposledy som robil projekt bez problémov.Robím výhradne v AVCHD2.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Miroslav Polner

Na W7/32 to bude chodiť tiež bez problémov, ja som to skúšal aj v notebooku core duo procesor a žiaden problém.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů