Výroba 3D videa v Sony Vegas a DVD architect

Odpovědět
miroslav

Prosím o radu ako výrobené 3D video v Sony Vegas Pro 12 build 726 exportovať do DVD architect Pro 6 build 237. Podľa návodu uskutočním rendering videa v Sony Vegas PRO 12 ( natočené 3D kamerou Panasonic HDC Z10000 vo formáte .m2ts) do formátu Sony AVC/MVC - MVC 1920x1080-24p,25Mbps video stream. Problém je v tom že sa mi nezobrazí pri renderingu v nastavení audio stopa a potom ani pri exportu v DVD architectu. Neviem kde robím chybu alebo používam zlý postup ? Prosím o radu.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Zvuk je třeba vyexportovat zvlášť. Nejlépe Ac3 Dolby Digital Pro. Placený pluin.
miroslav

Ok, už to ide. ešte jednu poznámku urobil som narýchlo Bluray disc vo forme iso disku a keď ho púšťam cez multimediálne centrum tak sa mi zobrazuje len ako 2D. Vieš poradiť aj v tomto prípade. ďakujem vopred.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Je mi líto, na toto odpověď neznám.
miroslav

prosím ešte o radu ako optimálne nastaviť spacovanie videa v Sony Vegas Pro 12 a potom v DVD architect Pro 6 pre 3D Buray DVD. Vstup do Sony Vegas je vo formáte AVCHD 3D - vhodné nastavenie pre spracovanie videa v project properties a to - field order, frame rate a pixel format. Potom to rendreujem v Sony AVC/MVC MVC 1920x1080-24p, 25Mbps video stream, Potom render súbor prevedený do DVD Architect je potrebné nastaviť pre vypálenie Bluray DVD - aký je optimálny ?
ďakujem
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Musíte vzít v potaz délku projektu v minutách. Potom v DVD AR nastavte, co nejpodobnější parametry, podle vyrenderovaného projektu. Se 3D videem nemám žádnou zkušenost, takže budete muset pátrat sám. i já často experimentuji než dojdu k uspokojivému výsledku. Hodně štěstí. :-)


Naposledy oživil Anonymous v 28.12.2020, 22:01
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů