problém v pinnacle 16

dandator

Tak jsem nainstaloval šestáctku,že ji zkusím...když pominu,že po používání dvanáctky se to budu muset znova naučit,tak hned první problém co mě nastal je že video vždy před střihem na vteřinu zastaví,čím to je?
Miroslav Polner

To vyzerá na to,že niečo nestíha prehrať prechod alebo nekompabilita. Takto je to dosť ťažko identifikovať. V programe ale chyba určite nie je pokiaľ máte originál.
jadvo
Příspěvky: 2
Registrován: 14.06.2013, 18:46
Kontaktovat uživatele:

Koupil jsem krabicovou verzi Pinnacle 16 Plus, včera jsem ji nainstaloval. Po spoštění jsem s hrůzou zjistil, že je němá. Importovaný film běží beze zvzku, i když je vidět, že zvuková křivka se pohybuje. Nevím proč a nevím, co mohu udělat.

Prosím o radu.

Děkuji.

Jaromír
Pavel 22
Příspěvky: 8
Registrován: 24.01.2013, 21:01
Kontaktovat uživatele:

Asi to dělá nějaký Kodek který máš nainstalovaný.U mě to byl Windows 7 Codecs po odinstalování fungovalo vše ok.
jadvo
Příspěvky: 2
Registrován: 14.06.2013, 18:46
Kontaktovat uživatele:

Dík za radu. Budu hledat a zkoušet.
chanky
Příspěvky: 6
Registrován: 05.08.2013, 13:32
Kontaktovat uživatele:

Zdravím. Prosím o radu a pomoc. Nejde mi spustit pinnacle 16. Píše mi to, že Tento produkt nepoužívá žádný nebo používá neplatný kód ID produktu. Přeinstalujte tento software. Mám tam několik projektů a bojím se aby se mi přeinstalací neztratily. Jeden z projektů potřebuji už mít dokončený. Na oficiální podporu se nelze dovolat. Děkuji za Vaše cenné rady.
Miroslav Polner

Pokiaľ budete musieť PS16 preinštalovať,zálohujte si nahraté video pokiaľ ho máte na tom istom disku ako program a hlavne adresár v dokumentoch - Projekty aplikace Pinnacle a nič potom nestratíte. Iné vám takto na diaľku neviem poradiť.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Pokud se Vám zobrazuje tato hláška, zajímalo by mně co jste dělal.
[attachment 769 pixie.JPG]
Tato hláška se objeví pouze v případě přerušené instalace, nebo smazání souboru
v adresáři Program data/Pinnacle.Dále je možné, že i když tvrdíte, že máte krabicovou verzi
tak originál verze to není.
Ještě jsem ochoten připustit problém při instalaci trialu a následném upgrade
na plnou verzi.
Pokud jste jenom přemazával PC zkontrolujte si jestli jste nesmazal něco z tohoto adresáře
a hlavně červeně označený adresář,Tento adresář obsahuje informace o aktivaci programu
a seriových číslech.
[attachment 770 explorer.JPG]
Pokuste se znova přeinstalovat a mělo by to jít.
Přílohy
explorer.JPG
explorer.JPG (61.94 KiB) Zobrazeno 1711 x
pixie.JPG
pixie.JPG (99.43 KiB) Zobrazeno 1711 x
chanky
Příspěvky: 6
Registrován: 05.08.2013, 13:32
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den. Je z podivem, že tam ty data nejsou. Složku Pixie tam mám . Děkuji za radu, ale nedělal jsem nic s win8. Nic jsem nepřeinstalovával, nic nemazal. I mně je to divné. Trial jsem si stáhnul přes jejich oficiální stránky a upgrade jsem udělal přes program. Po aktivaci na plnou verzi , kdy jsem obdržel od nich klíč viz.

Order Confirmation - Pinnacle Systems Order Number 12452130722

28. 1. 2013, 18:02:29

Komu: chanky@seznam.cz
g
Dear Jaromír Antos,

Thank you for ordering from the Pinnacle Premium Content Unlock Store. The following email is a summary of your order number 12452130722. Please use this as your proof of purchase.

QUESTIONS REGARDING PURCHASING ACTIVATION KEYS AND UNLOCKING CONTENT

If you made your purchase of Activation Keys from the computer on which the locked content resides, this content should now be automatically enabled. In the event this did not happen automatically or you purchased your Activation Key from a different computer, you can manually unlock content packs using the Activation Keys provided below. Simply go to the Help menu in your application and select 'Enter Activation Keys.' This will launch a dialogue box in which you can enter up to 10 Activation Keys. For other unlock questions, please see http://unlock.pinnaclesys.com/premiumco ... angue_ID=7

If you have problems enabling your content using the Activation Keys below, please contact Pinnacle Technical Support at http://pinnacle.custhelp.com and select the appropriate product.

For billing questions, please go to http://www.pinnaclesys.com/unlockhelp

PLEASE LOOK FOR THE FOLLOWING IN YOUR CREDIT CARD STATEMENT DR*Pinnacle.

YOUR ORDER AND BILLING INFORMATION

Order Number: 12452130722
Order Date: January 28, 2013

Billing Address:


Product Name: Upgrade Pinnacle Studio Plus 16 Trial to Pinnacle Studio Plus 16
Amount: $99.95
Unlock Code:

jsem produkt registroval. Divné je pro mne, že se mi po spuštění pinnacle studia objevila tabulka s trial. verzí a až po klikání okny jsem se dostal na verzi plnou. A pak jednoho dne se mi tam objevila hláška, kterou jsem psal minule.
[attachment 771 registracePinnacle-obrazek.jpg]
[attachment 772 slokasregistracPinnacle.gif]

Děkuji za odpověď.
Přílohy
složka s registrací Pinnacle.gif
složka s registrací Pinnacle.gif (206.19 KiB) Zobrazeno 1711 x
registrace Pinnacle-obrazek.jpg
registrace Pinnacle-obrazek.jpg (202.28 KiB) Zobrazeno 1711 x
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Po shlédnutí Vašich screenů jsem z toho nějak rozpačitý.Vidím sice Pinnacle Tool
ale nechápu proč je tam staré logo, které se nepoužívá.Vy máte ještě jiné PS v systému?
Nevím jak je to ve win8, nepužívám ho a nesnáším tento paskvil vylepšených Win 7.
Podívejte se ještě do adresáře na disku ve kterém máte nainstalené Pinnacle.
Hledejte Program Data/Pinnacle/Pixie.Tam jsou uloženy informace o registrovaných klíčích.
Nikoliv Program Files jak máte Vy na obrázku.
Ve Vašem případě by Vám měl pomoci i Váš prodejce programu.Jsou mi známy problémy
s upgrade trialu na plnou verzi a Váš prodejce by měl vědět jak v tomto případě postupovat.
Mimo jiné předpokládám, že jste po instalaci trialu nainstaloval také update, které tento
problém také řeší.

Měl by jste Pinnacle odinstalovat a nainstalovat znovu.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů