Pinn 16

Odpovědět
karel
Příspěvky: 1
Registrován: 27.12.2012, 19:36
Kontaktovat uživatele:

S Pinnaclem pracuji od 7 verze přes8,9,12, až jsem skončil u verze 14.Nyní mne popadla pýcha a zakoupil jsem si verzi 16 s tím,že to přece nemůže být nic, co bych nezvládl.Nezvládl jsem.V Pinn 16 se ztrácím.Všechny předchozí verze byly intuitivní a po přečtení návodu u základní verze nebylo těžké pracovat s dalšími. Až teď jsem narazil.Český návod je skoro nanic.Existuje nějaký podrobnější návod na práci s Pinnacle 16? Děkuji.
Miroslav Polner

Pokiaľ ste si zakúpili originál PS16 máte priložené DVD kde máte názorné úkážky. Sú síce v anglickom jazyku ale dá sa to pochopiť. Podrobnejší návod mimo toho ktorý je dostupný na nete asi nie je.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
r.karel

Zdravím.
Mám ten samý pocit. Po několika večerech laborování jsem skoro nikam nepostoupil, jen ztráta času. Existuje tedy něco jako downgrade ? Patnáctku jsem si vyzkoušel v pohodě v trial verzi a nic zlého netuše, zakoupil jsem 16tku a jsem tam kde vy. Návod je skutečně k ničemu ! A to taky s Pinnacle dělám už od sedmičky ...
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Už jsem tu někde psal, že na starý způsob práce s Pinnaclem musíte zapomenout.
Styl Pinnacle je podobný všem ostatním současným videoeditorům.
Návody pro PS 16 jsem zatím netvořil.Jediné, které jsem dělal byly pro Avid Studio.
Dají se proto použít i pro PS 16.Podívejte se na tento kanál na youtube:


Je tu na foru popsáno několik mých negativních reakcí na PS 16, ale vzhledem
k času, který jsem dosud měl, PS 16 opět používám.

V průběhu měsíce června budu učit jednoho zájemce o PS 16. Tutoriál a zkušenosti
dodám, pravděpodobně v obrázkové formě, tak jak budeme postupovat.
Je možné, že vznikne i video.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host