PowerDirector 11 64bit skúsenosti

jano101
Příspěvky: 13
Registrován: 30.12.2011, 16:03
Kontaktovat uživatele:

ahojte mám dotaz či už niekto má tento nový program a aké má skúsenosti pýtam sa preto,lebo ako tak čítam i iné zahraničné fóra program ide značne zle seká padá v podstate sa sním nedá pracovať či neviete aké riešenie na to už je druhý update build 2215 a fakt je to katastrofa mrzí ma to lebo som sa na ver 11 moc tešil
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Měl jsem nainsalován trial asi 2 dni nic mě nepadalo ale koncepcí mě navyhovoval.
Milan

Já mám koupenou11 asi 14 dnů a jsem spokojen ,nepadá a je rychlá na H.264.
Prvé disky na zkoušku BD-RW při přehrávání rychlých scén se cukali.Nyní mám závadu odstraněnu,
chtělo to vypnout veškeré HW akcelerace i když jsou standartně po instalaci programu zatrhnuté.
Tím jsem docílil že 2.45hod..videa H.264 se vypálilo na disk za 1.10hod. místo původních3hodin.a hraje to vpořádku!
Tedy úpně obráceně než doporučuje výrobce.
Sestava I.7 3.05Ghz,MSI X58, ATI 5775 1GB, 12GB RAM 2x 640Gb disky.,zvuková karta.
Ľuboš

Chcel by som sa opýtať či 11 renderuje aj na výrobe 3D, H-264 viaczobrazoné kódovanie. Mne renderovalo len 3D vedľa seba. Dakujem za info Ľuboš.
sepak

Moderní střihové programy požadují odpovídající výkon počítače padání a jiné problémy mohou být způsobeny právě tímto.Já s tímhle programem stříhám a zpracovávám
videa v AVCHD včetně finálního pálení a nemám problém. Předtím jsem měl PS 14 a to bylo ve finále velmi pomalé.PD jde docela svižně.
Stříham na :Core i7 4jádra na 3,6 GH, 8Gb pamět,1Tb disk Graf-nvidia Gtx 660TI.Win 7/64.Pálím na dvouvrstvé placky cca.1hod na disk. Pro amatéra bohatě.
Jensi

prosím o radu. Stala se mě nemilá věc jakou neumím vysvětlit - originální disk DVD vyrobený a vypálený v programu PD 9 funguje bez závad - ovšem pokud uděláte kopii v jiné vypalovčce a programu(ashampoo) jde spustit pouze MENU disku ale jinak nic !!! Zkoušeli jsme všechno možné - rychlost kopírování - vypalování, kontrolu dat vše |OK - disk tedy lze zkoppírovat a nepřehraje to žádné PC ani DVD ::::::::::: Klidně pošlu originál poštou a udělejte funkční kopii.
nh

ochrana autorskych prav:) pouzi iny vypalovaci program:)
dedula

Zdravím, letos na podzim jsem si pořídil PD11 (předtím jsem dělal na verzích 7-10 v W XP, starý PC). Pro to PD11 jsem pořídil nový PC (i-5, 100G rychlý disk, 8G paměti, W7 64). A nastal problém, dříve perfektní střihač, te´d se to seká, furt renderuje, prostě na tom nejde střihat. Co s tím?? Díky za názor.
Lubo29
Příspěvky: 2
Registrován: 27.05.2015, 13:54
Kontaktovat uživatele:

Čaute

Vie mi prosím Vás niekto poradiť, mám problém pri úprave videa z gopro 3+ silver používam program CyberLink PowerDirector 11 (64-bit). Pri nahratí videa do programu mi už v náhľade seká obraz. Video z gopro je v kvalite 4k ,59snímky/s. Originál gopro program ani nehovorím. Parametre môjho počítača sú intel P6200 2.13GHZ, graf. nvidia gefors GT 520M 1GB.

Ďakujem za akúkoľvek radu, Lubo
Miroslav Polner

Na prehrávanie a úpravu videa 4K je to nedostačujúca PC zostava!
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů