Aktualizace PS 16

Antonio

tak jsem před 2 dny koupil PS 16 ultimate, mam W7 64 koupene pravidelně aktualizované, Počítač 4- jádro operarční pamět 12 GB grafika GTX 560- poslední ovladače, tak jsem chtěl využit plný výkon PC při stříhání.
během 20 hodin práce mi to 30x nečekaně spadlo.
A) nemáte někdo zkušenost s reklamcí programu?
B) program má pracovat na 64- bit, nevíte proč se mi tedy nainstaloval do adresáře Program Files (x86)
zde by měli být 32-bit programy -- není to chyba instalace? Nebo je tento program jen 32-bit? Pak by se dala zvažovat stížnost na ČOI na klamavou reklamu, protože v informacích o Programu Corel uvádí jako by program pracoval už na 64-bit. (tato informace mne vedla ke koupi)
Ano použivám Avast ale když to nevadí ostatním programům ... proč si s tím neporadí Pinnacle.

Děkuji za jakékoliv rady mimo rady typu ... koupit uplně nový PC a nainstalovat pouze operční systém a PS 16 :-), protože jsem tam kdysi měl craknuté piškvorky tak teď mi chudáček PS 16 na PC musí padat. Ale zase se může člověk takovým názorům zasmát :-)
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Nikoliv PS 16 není určitě 64-bit.S reklamací programu nemám zkušenosti.Nové PC Vám koupit
nedoporučuju. Proč Vám to spadlo, těžko usoudím, nevím při jaké operaci to spadlo.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem zkusil nainstalit čistý trial a povedlo se, pokud se tedy jedná o originální produkt
tak jak píše pan Polner,instalace a funkce proběhne v pořádku.Samozřejmě za předpokladu
mít čistý, aktualizovaný systém.Tím můj příspěvek Jak na aktivaci postrádá smysl a smazal jsem jej.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Na trial jsem nainstalil aktualizaci, je to funkční.Teď budu PS 16 chvíli testovat a uvidíme.
Takže zatím těžko říci co Vám některým způsobuje problémy a proč.
Můj subjektivní dojem je , že Pinnakl je rychlejší jak při startu, tak při práci.Nainstalil jsem si
pouze čistý trial, efekty abych byl na úrovni Pinnacle 16.
Plus verze má navíc HFX 1-3,Standart Content Pack a Title Extreme.Ultimate má navíc Red Giant
a Creative Pack.Všechno to jsou efekty bez kterých se obejdu, protože jejich předělání vyžaduje
trochu se vyznat v XML jazyku a na to nemám čas a nechci mít stejné efekty jako všichni ostatní.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

steviezah: 17. 11. 2012 12:14
........................."Na trial jsem nainstalil aktualizaci, je to funkční.Teď budu PS 16 chvíli testovat a uvidíme. Takže zatím těžko říci co Vám některým způsobuje problémy a proč".......................
1) Myslím si, že byla chyba skočit na špek té ruské Pixii, která se tu krátce po uvedení Pinnacle v16 objevila (!) - prodloužit si Trial verzi...
2) Že je Studio 16 při práci s klipy AVCHD MPEG4 podstatně obratnější - rychlejší, tak to je FAKT (!) Toto byl také důvod, proč jsem si ho koupil.
3) Kdyby jste mohl vložit do projektu klipy AVCHD v délce asi do 30 min., přidat nějaký běžný titulek a pár přechodů a toto vše
vyrenderovat do MPEG4 a vše se Vám povedlo, tak to bude pro mne důvod věřit VÁM i tomu, že to Studio 16umí !!!!!!!!!!!!!!!!!

4) O té aktualizaci Studia 16 (odkaz výše) mimo zdejší návštěvníky nikdo neví. Samo Studio se k ničemu nehlásí a nic nenabízí. Proto
bych s touto aktualizací (asi) počkal (?!)
6) Pokud by to tedy byla vše pravda, tak ta zmínka o nutnosti stažení Framework 4.5 (poslední verze) je zbytečná? Stačila by běžná
aktualizace ve Win7?
7) Bylo by ještě mnoho otázek, ale zatím toto by bylo pro mne podstatné. Někteří rádcové by mohli pochopit, že ne každý má několik tisíc
na koupení toho "pravého" programu pro střih videa. I já bych preferoval třeba Edius nebo Sony Vegas, ale zatím je to jen sen............
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Ono je dobře dát šanci rozumu ! Než se s nějakým šitem takto trápit, na růtných fórech je plno lidí kteří na to již doplatili. Jestli máte doma nebo v okolí nějakého študáka, můžete mít Edius na velmi slušný peníz a na hóóóóóódně dlouho svatý pokoj !! :D(tu)
Pavel 22
Příspěvky: 8
Registrován: 24.01.2013, 21:01
Kontaktovat uživatele:

Dnes jsem na této stránce http://corel.force.com/index/kbsearchresultspage narazil na aktualizaci na Pinnacle Studio 16.Zatím jsem to nezkoušel protože mám grafiku na opravě a integrovaná to moc nestíhá.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Pro: Pavel 22 05. 02. 2013 14:23
.................že by? První a poslední aktualizace tu byla už před 1/2 rokem. Tak co je nového? http://corel.force.com/index/articles/e ... ategory%3D
Pavel 22
Příspěvky: 8
Registrován: 24.01.2013, 21:01
Kontaktovat uživatele:

Dobře já s tím nezačal.Ukaž mě na té stránce datum kdy byla ta aktualizace vydaná.
apendixen
Příspěvky: 93
Registrován: 04.02.2009, 07:10
Kontaktovat uživatele:

pro Pavel 22:stačí se podívat na úvodní příspěvek tohoto tématu.Je z listopadu 2012
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host