Aktualizace PS 16

kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

.................. "Směj se paňáco"....................jóóó mládí, je mládí. A opera je OPERA. Dříve i výrobek, který stál pár korun, musel fungovat. A dnes.......co bych chtěl za těch pár stokorun - jak řek, tak řek. Kdo, roman51(6. 11. 2012 15:18)
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Znáš to o potrefené huse ?
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

kamera 11:
Prosím Vás co jste si to nainstaloval?Myslím tím původně.Já se domnívám, že jste měl nejdříve trial.
Ten jste hacknul pomocí Pixie 610 a na to jste se pokoušel nainstalovat originál?
Tak tudy cesta opravdu nepovede, máte to absolutně rozhozeno, tak se nedivte, že se Vám to chová
jak popisujete.
Příteli než Vám doporučím definitivu, protože se domnívám, že jste všechno kolem Pinnacle nenašel:
Smažte adresář Pinnacle v C:/Program Data, ten právě obsahuje ruskojazyčný soubor Pixie
Dále smažte v C:/Users/Vaše uživatelské jméno/AppData/Local/Pinnacle
Vyčistěte si registry pomocí CCLeaneru od Pinnacle.
Po instalaci a aktivaci zakažte přístup programu NGStudio.exe a PinnacleStudio.EXE na internet.
Pokud máte krabicový originál, nespouštěte na něj hackovací tool Pixie610,to je k ničemu.

Definitiva k nápravě:
Reinstal operačního systému,aktivace systému,aktualizace.
Instalace PS 16 do čistého systému,aktivace,registrace,update.

Mimochodem, psal jste, že máte krabicové PS 16 HD.To neexistuje, kdo Vám to prodal?
Řada je Pinnacle Studio 16,Plus a Ultimate
Na screenu od Vás vidím Ultimate.Proč, když máte něco jiného koupeno?
Nemyslíte, že tím dostává na frak Vaše tvrzení o originálním koupeném softu?
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

..........................tak to jde kolem a dokola. První co jsem udělal, jsem si prohlédl několik Vašich videí na You Tube k AVIDu. Poté jsem se nechal přesvědčit (vnitřně) a stáhl dle Vás TRIAL Studia 16. Pár dní jsem s ním laboroval a spíše se učil, co je tam nového oproti dřívějším verzím. Žádný film/video jsem v tu dobu na něm neexportoval. Za pár dní jsem objevil na webu váš odkaz na zmiňovanou Pixii. Stáhl jsem ji a nainstaloval na TRIAL. I tak bylo doporučováno. Už při té instalaci Pixiie se objevila ruská tabulka (!). Budiž, i když...... Po zvážení, že nové Studio 16 bude pro mne přínosem, jsem si koupil originál v T.S.Bohemia. Doma jsem TRIAL odinstalovat, CCleanerem vyčistit zbytky i s vyčistěním registrů. Teprve poté jsem instaloval krabicovou verzi. I když jsem zvolil standart ní instalaci, tak se objevilo po instalaci Ultimate (!) Dle mého ta Pixiie byla na plnou verzi a postarala se i o toto. Jóóó nezkušenost, blbost je neomezená. Po několika zkouškách o registraci (neboť pořád je tam asi ten kód z Pixiie), asi třikrát po smazání (všeho co se našlo v PC k Pinnacle 16) a novém nahrání se vše opakovalo. Tak jsem to vzdal. Se Studiem jsem začal pracovat, vcelku jsem si na něj zvyk, dle mne vše začalo chodit. Akorát při exportu do souboru to někdy zlobilo. Po radě (zde) na stáhnutí nové verze Framework 4.5 se to uklidnilo a dle mne to bylo asi OK. Dnes jsem po přečtení a kladné odezvě na funkčnost opravy→ patch na verzi 16.0.1.98 tento stáhl a nainstaloval. Nic víc, nic méně. Hawk domluvil jsem!!
PS: Skutečně mám koupené Studio Pinnacle 16 (1045.-KČ). To označení 16HD je blbost. Mám ještě 15 HD, tak to byl myšlenkový překlep.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Takže z toho všeho jsem pochopil, že stále pracujete se zlomenou verzí.V tom případě je
pochopitelné, že některý obsah, byť je vidět díky hackovacímu nastroji je zablokován
a Vaše PS má problém se stabilitou.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Nejen pro kamera11:
Domnívám se,že Váš problém s aktivací a funkčností bude někde jinde, vytvořil jsem na to nové téma:
Jak na aktivaci PS 16:
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

................"se zlomenou verzí"........................čím jsem se provinil?..........jen jsem se v podstatě držel zdejších doporučení (?!) Zablokovalo se to až teď po stáhnutí →patch na verzi 16.0.1.98. Než bych dělal na PC novou instalaci Win7, znovu všechno nahrával, předělával......... to raději Studio Pinnacle 16 odinstaluji a bude klid. Za ty nervy to nestojí. Expert na PC nejsem, žádného známého na to nemám, co jsem mohl, to jsem asi udělal. Odpojit od instalace PC z bytu, dopravit PC do servisu, zaplatit nemalou částku (bylo by to ideální), tak za to mi Pinnacle 16 fakt nestojí. Pinnacle 15 HD jede v pohodě a tuto krabicovou verzi snad někomu vnutím. Končím, fakt na to nemám nervy.
PS: Teď jsem všechno co souvisí s Pinnaclem (15+16) odinstaloval/smazal, nechal vyhledat vše co s tím souvisí. Vše je asi pryč, jen to pořád odkazuje v → odinstalovat nebo změnit programy - na ten patch 1,79 GB, dnes nainstalovaný. Ten nejde zatím žádným způsobem "zlikvidovat".....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zítra nainstaluji zpátky Pinnacle15 HD a bude konečně klid.
Zdravím a přeji pěkný večer
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Já Vám zlomenou verzi nevyčítám, jen konstatuji, že ji máte.Právě jsem dopsal příspěvek
s tématem Aktivace PS 16.Myslím, že Vám to můj názor na lámání tohoto softu osvětlí.
Miroslav Polner

Ja vôbec cracknuté verzie nereiešim,vždy bol a bude problém s inštaláciami aj iných programov. Pinnacle je editor za takú cenu,že si ho môže kúpiť každý a ponúka to žo tej cene aj zodpovedá! Ak sa niekto chce zaoberať strihom profesionálne tak sa treba uberať iným smerom. Po vydaní PS 16 som tento progmam naištaloval ,podotýkam originál, niekoľkým záujemcom ktroý si ho zakúpili a a ni v jednom prípade nebol žiaden problém. Pokiaľ je v PC všetko korektne naištalované a aktualizované malo by všetko chodiť normálne. Lenže väčšinou sa stretávam s PC ktoré mi viac pripomína úložisko crackov, hier a iných nezmyslov! Potom nech niekto nečaká,že mu tam bude niečo poriadne fungovať.-
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Lenže väčšinou sa stretávam s PC ktoré mi viac pripomína úložisko crackov, hier a iných nezmyslov!
Vaše slova pane Polner nutno vytesat do kamene,a co teprve operační systém, to je teprve papino.
Dnes se pustím do čisté instalace trialu a jsem zvědav jak se mi bude dařit, ale pokud ano, příspěvek
Jak na aktivaci smažu.
Včera jsem se pokusil nainstalit trial a zprovoznil jsem ho do full verze pomocí uváděných nástrojů.
Jdu na to a dám vědět.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host