New in Pinnacle Studio 19

Odpovědět
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

p.Polner,video z dvoch kamier sa mi uklada do - Projekty aplikacie Pinnacle - Studio.Tak isto je aj uložene v posledný import. Takto mám aj v nastaveniach.Nikdy
predtým keď mi to išlo,som nemal iné nastavenia.Neviem kde je problém.Znovu som preinštaloval PS,a stále to iste.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Problem strih dvoch kamier som vyriešil.Sťahoval som do PS cez PlayMemories home a to bol problém.Preinstaloval som Picture Motion Browser a je všetko v poriadku.
Olda

Poraďte, potřebuji kompletně odinstalovat Pinnacle Studio 19, včetně registrů! Jak to co nejdokonaleji provést? Díky všem.
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Používám YourUnistaler. Nechá napřed "unistal" z aplikace, pak dočistí registry.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Ja mám osvedčený - Revo Unistaller Pro.
Mirec

Ydravim, ten istý problém, vie niekto poradiť prosím?........Videa jsem natočil Lumií 640 XL ve formátu mp4. I když je do programu dostanu, hraje jenom zvuk. Myslel jsem, že to bude blbým formátem, ale mně se nepřehrává ani to základní video, které je v programu
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirec 09. 03. 2016 19:09
..............když si koupíš org. program a podle návodu nainstaluješ (!), tak VŠE funguje VŠEM !!!
Pokud není org. program - čeká tě dalších 99 problémů..............(jóó Internet je potvora...!)
Zanzibar

Jsem zmatený, koupil jsem si nové PC-CPU intel Core i7-6700K, z.deska-Asus z170 pro garmin, RAM Kingston 4x8GB DDR4 2400MHz Cl15, HDD SSD Samsung 850 EVO 250GB, grafika- VGA nv Asus STRIX GT 980-DC20C-4G, SOFT Windows 10 PRO 64bit a taky originál Pinnacle studio 19 ultimate. Sestavení PC i s instalaci win.10 provedla firma czc. Já doma nainstaloval Pinnacle studio a jsem v šoku! Nejde mi vůbec obraz a to ani v jejich ukázkovém videu! Jde jen zvuk a strašně pomalu celý program reaguje. Při spuštění Pinnacle My DVD to vykazuje chybu. Exception: Načítaní objektu pro vytváření tříd modelu COM pro komponentu s identifikaórem CLSID se nezdařilo kvůli následující chybě 8007007e. Uvedený modul nebyl nalezen. /Výjimka na základě hodnoty: HRESULT OX 8007007E.
Nejsem z toho chytrý, jestli tohle je příčina nefunkčnosti PS. Nebo kde je zakopaný pes! Vlastním originální PS od 9-15, vytvořil jsem velké množství filmů. A byl jsem docela spopkojený. A teď si nevím rady! Poradí někdo? Díky
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů