jemné sekání videa

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Jirka

Tak kluci AMD/ATI ovladače jsou nainstalovány , Windows aktualizováno, byli 3 aktualizace. Ted co mám vymazat s PC : Combined Community Codec Pack 2011-11-11, Daum PotPlayer 1.5, K-Lite Codec Pack 9.1.0. , Quick Time , zatím dík.... Jirka
mack
Příspěvky: 104
Registrován: 28.11.2011, 14:01
Kontaktovat uživatele:

Zdravím jen letmo jsem projel toto téma, tak pokud to tu někdo psal tak se omlouvám. Zeptám se, kolik máte ikonek v liště u hodin? Nebo jinak, víte kde se dají vypnout programy "po spuštění"? Trošku mi připadá, že asi Vám toho po spuštění běží hodně a pak možná vzniká to lehké škubání.

doporučuji: nabídka start / spustit (nebo do vyhledávacího řádku) napsat "msconfig" bez uvozovek a stisknout enter
zobrazí se karta se záložkama, vyberte "po spuštění" a krom antiviru všude zruště fajfky, použít a pak OK, restartujte

po restartu se zobrazí upozornění na změnu konfigurace systému, zaškrtněte "příště nezobrazovat" a OK

vyzkoušejte video
[attachment 651 msconfig.png]
Přílohy
msconfig.png
msconfig.png (45.82 KiB) Zobrazeno 867 x
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Jirka

Tak tomu už nerozumím kamera11 se to necuká ve WMP a mě jo,ta ukázka od romolose se mi seká jak sviňa. Tu radu od mack jsem udělal, běželo tam asi 20 položek, zaškrt jsem jen antivir, ale nepomohlo to... :( Napište jaké bych měl stáhnou kodeky a jaké odinstalovat Díky. Jirka
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Jak se ukazuje, nebude závada v kameře (to je můj názor od začátku), ale v PC. Na dálku těžko radit co odinstalovat. Nejlepší bude systémový disk přeformátovat a nainstalovat operační systém znovu vč. všech programů. Mate asi zasr... registry a ty vyčistit umí jen skutečný odborník. Třeba to ten váš ing. dokáže. Nová instalace je pracná, ale asi nic jiného nevymyslíte ! A jedna zásada: neinstalovat do PC kdejaké kodeky a přiblblé programy, které různí machři doporučují. Ono totiž většinou nestačí ten balast odinstalovat, je zažraný v registrech a bůhví kde ještě a bez formátování se jich nelze zbavit. Tady platí že méně znamená více, to je moje zkušenost za více než 20 let a to jsem se přes počítač i živil. To platilo už za DOSu, a je platné stále !!
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Roman 51:
Tak jest předsedo:-)
Nesčetněkrát zdůrazňuji nechat systém čistý a nervat tam žádné kodeky a já navíc brojím
proti Nero kodekům.Proto Nero nepoužívám.Na to téma jsem tu několikrát psal, nechce se mi
do toho znova.Ostatně sám jsem psal o instalaci ffdshow filtrech a opět mám rozsypaný systém.
Nikdy totiž nevíte, jak který kodecpack ovlivňuje systémové kodeky nebo je dokonce poškozuje.
Viz případ, najděte si to na netu, kdy Nero poškozovaly systémové kodeky.Chlapci z Nera
to nikdy nepřiznali, ale komunita kolem DVmania nebo AVmania to jasně dokázala.
Pro ty kdo to umí existuje kodecpack od Shark007, ale ani ten není spasitelný.
Pomocí tohoto kodecpacku, lze nastavit merit jednotlivých enkodérů a kodérů, ale ne vždy
to systém dovolí nebo jsou knihovny jednotlivých splitterů a dalších součástí poškozené.
Tímto bych si dovolil uvítat KAMERA 11 mezi námi.Pokud je veb Jech jeho, klobouk dolů
často jsem tam hledal odpovědi na svoje otázky.
Momentálně se chystám na reinstal celého systému a musím dát zapravdu zdroji
který už jsem tu uváděl:
http://www.videoproductions.com.au/
Až budu mít čas pokusím se to přeložit a hodím to tu někde, nebo si pomozte translatorem.
Jirka

Kluci po prodeji té kamery, Sony což je asi 3 měsíce, jsem dal PC tomu Inžovi, dával mi tam ten procesor i7 , novou grafárnu a zákl. desku, potom nainstaloval nový W7 64 bit a stejně to trhalo. Tak jsem tam vrazil ten kodek CCCP, který nepomohl, tak jsem ho včera odinstaloval. Tudíš PC není zamarasený něčím škodlivým. Já myslím, že to bude něco malicherného a my tady nad tím laborujem. :) . Momentálně mám PC bez kodeků, mám tam něco dát ??? Roman51 psal netluče se vám integrovaná grafika s grafickou kartou?? co tomu se věnovat, jak to zjistím???Díky...
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

To je rozsáhlé téma. PC s i7 SandyBridge má integrovanou grafiku v procáku, která bohatě stačí pro běžné používání. Výstup na monitor je ze základní desky, myslím že i vaše to má. Jak to je u vaší desky nevím, já mám ASUSUS a tam má být automatické přepínání z integrované grafiky na samostatnou podle zatížení. Nevím jestli máte připojené jeden nebo dva monitory (já někdy i tři). Nemohu vědět jak je to u vás, jaké ovladače vám ing. nainstalil a jak nastavil v Biosu. Nevím jestli to víte, ale po instalaci OS se musí nahrát do PC ovladače, které máte na CD nebo DVD dodané se základní deskou. A v Biosu (alespoň v tom mém) se integrovaná grafika povoluje nebo zakazuje.
Pro střih videa už je běžné používání dvou monitorů, tedy druhý připojit na samostatnou grafiku. Na tom je založeno v Ediusu hardwarové kódování.
Ale to už je "vyšší dívčí" a když neznám vaší počítačovou gramotnost končím.
Já spoustu informací čerpal třeba na www.pctuning.cz kde funkce Biosu k mé desce vysvětloval jeden recenzent a pak jsem si manuál k desce překládal v googlu. Není to věc na jedno odpoledne. (tu)
Jirka

roman51, děkuji za Vaší snahu, myslím, že to mám vše nastavené i nainstalované, říkal jsem mu že stříhám video a určitě ovladače nainstaloval, až tomu jednou příjdu na kloub dám vědět....:) Jirka
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host