Pinnacle 16

Odpovědět
Miroslav Polner

Na svete sa objavila nová verzia programu Pinnacle 16. Po prezretí údoných videí neviem čo spoločnosť Avid,Pinnacle alebo Corel zamýšľa? Zdá sa mi,že opustili program AVID Studio a tento po menších kozmetických úpravách pomenovali Pinnacle 16. Počkám si n aprvú testovaciu verziu a budem potom múdrejší ale politika vývoju Pinnacle sami zdá nanajvýš divná!
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Někde jsem to tu psal,Pinnacle Studio i Avid Studio koupil Corel.Myslíte, že Corel bude vylepšovat
Avid Studio nebo Pinnacle Studio, když má vlastní VideoStudio X5?
Já o tom pochybuju, domnívám se, že Pinnacle i Avid skončí na propadlišti dějin, tak jak kdysi
Avid zlikvidoval Liquid.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Pravdu díte, je to drobet modifikované Avid Studio.Ovšem co má znamenat rozdělení zase na 3 edice
by mě zajímalo.(Studio 16, Studio 16 plus a Studio 16 Ultimate)
Corel snad chce nasrat i ty zbývající věrné Pinnaclisty.No já myslím, že posečkám na první
crack studio 16 a uvidíme.

Trial viz info, ale zatím se mi ho nepodařilo stáhnout.

Zde info zatím v kabátku Avid Pinnacle,Corel se k tomu zatím nehlásí:
http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/u ... io+Family/
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

No to jsem teda žádostiv co to bude.Z videjek v odkazu jsem zjistil podporu zobrazení jak náhledu
zdroje, tak náhled na timeline takže dvě okna, export do 3D např. do Anaglyphu,podporu 50p AVCHD
a pár dalších fičurek jako je vylepšený trim podobně jako je to v Ediusu a vylepšenou tvorbu menu.
Jsem zvědav jestli vylepšili titulkovač nebo zůstala ta zmršenina z Avid Studio.
Zkal
Příspěvky: 41
Registrován: 11.06.2010, 17:02
Kontaktovat uživatele:

Ahojky,
tak mám triálek staženej a instalovanej.
Stahne si po instalaci i návod ve více jazykových mutacích včetně češtiny.
Zatím to vypadá mým laickým pohledem jako další docela slušný střihový program...
Po skoro dvou dnech testování jsem na PS16plus nalezl všchno, co bych od nové verze očekával... funguje, nepadá, je rychlejší v načítání projektů a z knihoven.
(50 min AVCHD 1920*1080 50i 17M s touto instalací renderuje můj PC za 25min - i7 3770 bez grafické karty při vypnuté HW akceleraci)
Tak Zkal
jára

stáhl jsem si trial versi z uložto a skusil jsem,je tam několik změn, ale nic zásadního,jen upozorňuji,zakažte složku pro sledování,nebo vám to během práce nahraje do knihovny všechny fotky a videa uložené na počítači,což nikdo nechce a navíc to brzdí počítač.Také nechápu ty verze,vždyť si je za pár dní může každý stáhnout,tak nevím proč s tím dělají problém(snad peníze????)Jinak je to rychlejší než 15ka,neseká se a nepadá.
Miroslav Polner

Prečo keď vložím akékoľvek video do časovej osi sa automaticky prepočítava? Aj po nastavení rozlíšenia a uložení to to ide rovnako. Však je blbosť čakať až sa prepočíta niekoľkohodinový záznam.
Zkal
Příspěvky: 41
Registrován: 11.06.2010, 17:02
Kontaktovat uživatele:

V nastavení je možné přepsat 100% přepočet na pozadí na libovolné číslo od 0 do 100.
Když dáš nulu, nebude se na pozadí přepočítávat nic. U nižších verzí nebyla procenta ale jen zaškrtávací čvereček.
maxxix

dobrý deň, nainštaloval som PS 16 a po imorte staršieho projektu (.stx) sa cely projekt načital spravne, ale pri uprave napr. pri vlozeni obrazku do projektu a naslednej zmene trvania, sa posunie iba video stopa. zvukova ostane nezmenena. tým dochádza k posunu zvuku. neviete mi niekto poradit aby zostali video a zukova stopa stale synchronna? da sa to nejako zlučiť alebo zamknut? (v PS 15,14,12 sa vzdy posuval o video aj zvuk sucasne)
dakujem


Naposledy oživil Anonymous v 27.12.2020, 22:41
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host