Návrhy nastavení Windows Layout

Odpovědět
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Kousek jsem se zase pohnul s Vegasem a konstatuji: Pracovní prostor Vegasa si taky můžete nastavit k obrazu svému.
a uložit jeho vzhled.K tomu slouží v menu nabídka View položka Windows Layout podnabídka Save Layout as a ostatní
položky.Od toho se odvíjí způsob práce s Vegasem
Pokládám si ovšem otázku:Co vyhovuje mně nemusí vyhovovat Vám.Je tedy vhodné se tím tady zabývat?
Další věc je,že pokud bych se o tom rozepsal,musel bych téma dočasně zavřít aby to šlo za sebou.Takže by jste nemohli
komentovat a ptát se než bych to napsal.A pokud bych psal nějaký příspěvek jak trimuju odvíjelo by se to od mého nastavení.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já mám zájem o to, abych se dozvěděl alespoň, jak to vypadá v praxi. Alespoň několik screenů by Stevie bodlo!
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tady je první screen.Seskupil jsem si pohyblivé a posuvné okna do jednoho jako záložky.K té první není co dodat.
Proč zrovna tak vysvětlím průběžně.
[attachment 277 project_media.JPG]
Ve druhé záložce nebo kartě mám trimovací okno s náhledem na Preview monitoru.Jako druhé ho mám z toho
důvodu,že z All media nebo pokud vytvořím New Bins(zásobník) do něj přímo přesouvám ke trimování a popřípadě
tvorbě subklipu zdrojový klip.Když se podíváte co je na první stopě timeline a srovnáte s tím co je v Trim okně není co dodat.
Pro tento screen jsem odstranil z timeline audio stopy,nebudu je potřebovat a je to přehlednější.
Jaká část klipu bude přesunuta do timeline a její parametry si přečtete v trimokně.
Náhled je možné mít jenom přímo v Trimmer okně,ale to mi nevyhovuje.
[attachment 278 trimmer_window.JPG]
Další dvě záložky myslím,že nemusím dlouze vysvětlovat.Transition - přechody.Media generators - titulky,pozadí a jiné serepetičky.
[attachment 279 trans_title.jpg]
Další karta Edit Details mi slouží k tomu abych měl přehled co kde mám a jaký klip jsem kde použil.V případě potřeby kartu
odepnu a zkontroluju s tím co mám v Media Bins nebo All Media.Ale to nedělám,stačí mi info buď z jedné stopy a konkrétní klip
nebo podle výběru.Na obrázku je výběr ze tří stop.
[attachment 280 edit_details.JPG]
Zbytek je jasný,Efekty a Explorer - průzkumník.

Pro začátek aby mi to fungovalo podobně jako v Ediusu nebo Avid Studio mi to stačí a domnívám se,že k nějakým výrazným změnám
z mé strany nedojde.
Přílohy
edit_details.JPG
edit_details.JPG (190.5 KiB) Zobrazeno 552 x
trans_title.jpg
trans_title.jpg (287.7 KiB) Zobrazeno 552 x
trimmer_window.JPG
trimmer_window.JPG (198.71 KiB) Zobrazeno 552 x
project_media.JPG
project_media.JPG (174.47 KiB) Zobrazeno 552 x
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host