Jak připravit PC pro Avid Studio

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tento příspěvek bude řešit dotazy Vás uživatelů,které jsem shrnul do tohoto tématu.Než to dodělám odpovím na některé z nich.

1)Je možno provozovat současně Pinnacle Studio a Avid Studio?
Ne,po zkušenostech nedoporučuji.
Databáze dotazů Avidu šalamounsky nechává rozhodnutí na uživatelích.Ale v jiném dotazu se omlouvá za nepříjemnosti způsobené
nekompatibilitou šablon koláží a menu a doporučuje se nepoužívat tyto featurky.Proto některým uživatelům při pokusu o vstup
do nabídek menu Avid studio spadlo nebo se menu nezobrazilo korektně.

2)Proč po instalaci update 1.1 dojde v některých případech k pixelizaci AVCHD videa?
Tento dotaz řeší příspěvek databáze Avidu číslo 413381 už jsem ho tu dával,jedná se o nahrazení knihovny.Aby to bylo na jednom místě
přiložím znova:
Originál odkaz:
http://avid.custkb.com/avid/app/selfser ... dFilterCom
Odsud si stáhněte knihovnu a nakopírujte podle Vašeho systému do tohoto místa:
C:\Program Files\Avid\Studio\programs (32bit systém)
C:\Program Files (x86)\Avid\Studio\programs (64bit systém)

3)Proč se někdy při exportu AS zasekne?
Tento problém řeší dokument 427071 a je nutno si stáhnout a nainstalovat hotfix.Odkaz zde:
http://avid.custkb.com/avid/app/selfser ... dFilterCom

4)Mám Avid trial a mám problémy s editací HD nebo ful HD.Jakou mám možnost, že při koupi krabicové verze a následné
aktualizaci se mi problémy nezopakují?

Za stavu v jakém máte PC v současnosti se problémy zopakují s naprostou jistotou.Nejdříve si dejte do pořádku PC.Pokud Vám nefunguje
spolehlivě trial,nebude fungovat ani originál.

5)Jaké omezení má trial verze?
V současné době fungují všechny funkce.Studio funguje 30 dní.Trial neobsahuje Bonus obsah.

6)Moje trial doba uplynula nemohu zadat seriové číslo,co s tím?
Problém řeší dokument 226965,je nutno stáhnout aktivační soubor a vložit seriové číslo.Popis a odkaz zde:
http://avid.custkb.com/avid/app/selfser ... earchOpera

V tomto příspěvku budu dále pokračovat,mějte trpělivost než si to připravím.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

27.1.2012
[size=medium]Pár rad než začnete instalovat Avid Studio[/size]

Pokud se opravdu chcete věnovat editaci,vyhraďte a podřiďte tomu práci s PC.

Tady Vám vypíšu rady jako pro naprosté laiky uživatele,ti zkušení si poradí.
V prvé řadě je třeba mít nainstalovaný originální čistý systém včetně všech aktualizací.Nezasírejte si PC přehrávači různých Divxů, Xvidů
kodecpacky a vypalovacím programem,který obsahuje další kodeky pro zpracování videa.Tím mně hodně sere Nero
a jeho Vision.Proto jej nepoužívám.Pro vypalování ale i kopírování disků existuje dost free alternativ.Já mám Ashampoo.
Jediné co je možno tolerovat z přehrávačů jiných výrobců je free verze QuickTime od Apple.
Po nutné registraci přes internet PC odpojte od internetu a vypněte antivir.Samozřejmě pro aktualizace jej zase zapněte
a připojte k internetu.Nemějte Avid Studio při tom spuštěno.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů