Canon EOS 7D - jak natáčí video

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

To se pokouším zjistit ale nedaří se.Akorát jsem objevil jednu zradu při nastavení do MPEG-2,které jsem si dříve nevšiml.
Pokud nastavíte při exportu např: 50 MB/s a máte nastaveno CBR vlevo v souhrnu zůstává hodnota nastavená při VBR.
Export odpovídá tomu,co si nastavíte.
[attachment 144 setting_mpeg_2_cbr.PNG]
Jakmile to dodělám pověsím Vám video ke stažení pro porovnání.
Přílohy
setting_mpeg_2_cbr.PNG
setting_mpeg_2_cbr.PNG (260.84 KiB) Zobrazeno 991 x
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Zde je odkaz na exportované video z Avida.Heslo:eos
http://www.uloz.to/12109266/canon-eos-mpeg-2-60-cbr-mpg
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Díky za podporu. Vámi zpracované video je opticky shodné. Není také moc důvodů, proč by tomu mělo by býti jinak. I tak budu zkoušet pracovat ve Vegas Pro11. Osobně jsem v něj získal opět důvěru. Neříkám, že od Pinnacle odcházím, jsou věci, kdy ho použiji, sic SVP11 je pro mne novou nadějí a prioritou. Ještě jednou díky za pomoc a opětovné rozšíření obzoru.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Není zač.Už jsem tu někde psal, že budu rád, když se tu najdou uživatelé, od kterých se něco dovím seriozně a korektně ohledně Sony Vegas.
Já jsem ukončil veškeré ostatní aktivity na jiných forech,držím se tady a na lidé.cz
Editory jsou už taky dány:Avid a Edius.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Nevím proč, ale domníval jsem se, že článek o focení zrcadlovkou EOS 7D tu bude mít větší ohlas a vzbudí nějakou diskusi. Nestalo se tak. :-((
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

No asi se není čemu divit,fotoaparát je k focení a kamera k točení.Nebo by to tak mělo být.Já už nefotím vůbec,pokud potřebuju fotku vylousknu ji z videa.
Ale to je dáno mojí přirozenou lenivostí,přestože někdy je to problém udělat fotku z videa.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host