Prolinacka mezi klipy s bilym pozadim

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
Cvrkonn
Příspěvky: 11
Registrován: 22.10.2011, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Zdravim, prosim vas delam v Avidu nove a chtel bych se zeptat, jestli jde vytvorit prolinacka a misto cernyho aby mela bile pozadi.Prolinacka je konkretne Zesilit nebo zeslabit. Kdyz ji tam dam a pravym -prechod-editace tak ikona editace je zhasla a nefungje. Diky moc !
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Pokud jsem správně pochopil:
Výraz prolínačka asi nebude ten správný.To co chcete vytvořit a používáte k tomu přechod zesílit zeslabit se anglicky jmenuje Fade IN a Fade Out.Česky bych to nazval pozvolna zesílit,pozvolna zeslabit a to vztaženo k průhlednosti klipu.Vy chcete obojí aby vzniklo z bílého pozadí.
Zkuste toto: Do stopy pod klipem vložte obrázek s bílou výplní o rozměru vašeho videa a tak aby jeho hrana končila současně s klipem pod ním.Obrázek lze velmi jednoduše a rychle vytvořit v Malování.Na klipu podle potřeby uchopte horní roh a potáhněte dle potřeby.
Tím regulujete délku Vašeho přechodu z bíle nebo do bílé.Záleží na tom kde nastavíte ohnutí rohu klipu.

Přikládám obrázky:
[attachment 3 white_to_full_color.jpg]
Náběh z bílého pozadí do filmu.

[attachment 4 full_color_to_white.jpg]
Z filmu do bílé.

[attachment 5 fade_to_gray.jpg]
Z filmu do bílé s přechodem do šedé.

[attachment 6 gray_to_full_color.jpg]
Náběh z šedé do filmu.

Předpokládám, že teď Vás napadlo, že místo bílého obrázku můžete vložit fotoB)-
Přílohy
gray_to_full_color.jpg
gray_to_full_color.jpg (216.58 KiB) Zobrazeno 272 x
fade_to_gray.jpg
fade_to_gray.jpg (199.45 KiB) Zobrazeno 272 x
full_color_to_white.jpg
full_color_to_white.jpg (227.14 KiB) Zobrazeno 272 x
white_to_full_color.jpg
white_to_full_color.jpg (231.68 KiB) Zobrazeno 272 x
Cvrkonn
Příspěvky: 11
Registrován: 22.10.2011, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Tak tohle me teda nenapadlo :-). Ja jsem odkojeneje Pinnaclem, takze tak :-). Pouzito a presne to co jsem chtel, DIKY MOC !!!!
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů