Zatuhnutí při renderaci

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
REDpittBULL
Příspěvky: 38
Registrován: 26.05.2005, 11:56
Kontaktovat uživatele:

To jsem psal myslím já...hmmm a čím bych to moh urychlit?
radúz

Nemám žadné dělo (to bylo před 3 lety - P 4 1,4 Mhz, paměť 512 Mb, OS W 2000) a závěrečný rendr mi probíhá pro hodinový dokument cca 5 hodin. To mi nevadí, protože to pustím přes noc, nebo než jdu do práce. Co je ale důležité - netuhne a nepadá (PS 9.4.3). Dřív se to stávalo, ale bylo to díky mým chybám na časové ose nebo z nedostatku volného místa na disku.
Nedávno jsem ale dělal DVD z již vyrendrovaných filmů v MPEG-2 a Studio neustále po započetí rendru padalo. Hodiny jsem zkoušel co mu vadí a byly to přechody mezi jednotlivýmy MPEGy. Takže když chcete dělat DVD z různých starších MPEGů, je dobré je vyrobit tak, aby měly začátek i konec (stmívačky, nájezdy zvuku, titulky) a v novém projektu je jenom seřadíte za sebe a označíte kapitoly.
Jak máte kdo vytížený procesor při práci se Studiem a při rendrech? Mě běží na 100% a když si vemu, že takhle jede těch 5 hodin - no potěš koště.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

2never: rendr 3x delsi nez delka projektu je prumer. pokud renderujes dv do dv, tak je to hned. ale ted jsem treba delal pozadi na dvd menu s asi 3mi filtry a render tech 30 vterin trval 15 minut ::o

2raduz: P4 2,8 HT - 60 az 70% na obou vlaknech. ja bych zas byl radeji kdyby vyuzival 100% :)
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host