PS9 a jiné kodeky...?

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
Maron

Ahoj lidi.
Nejsem spokojen s kvalitou obrazu DVD, vytvořeného tímto softem, možná nejsem sám... Ale za tu cenu, asi nemůžeme čekat zázraky...

Setkal jsem se s názorem \dost možná, že jsem to špatně pochopil a budu tady za lamu\ , že lze v tomto softu použít pro výstup i jiné, doinstalované kvalitnější kodeky, než PS9 standartně používá. DVD i ostatní výstupy by potom měli být o mnoho kvalitnější.

Zajímalo by mne\ asi nebudu sám\, jestli s tím už někdo máte nějakou zkušenost? Popřípadě, jak postupovat?
Pokud by šlo PS9 takto vylepšit, byl bych moc rád. Zkoušel jsem i jiné prog., ale pro jednoduchost v ovládání jsem se zase vrátil k PS9.

Děkuji za Vaše názory.
Maron

Nikdo nic? Jen samí nezkušení čtenáři?
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

PS umí vytvořit DVD jen se svým kodekem, jedině použít jiný program.
radúz

Co se ti nelíbí na výsledku? Myslím tím třeba artefakty, rozmazaný obraz atd. Přes co se na výsledné DVD koukáš? Jaká je kvalita zdroje?
Docela by mne to zajímalo, protože jsem zkoušel kódovat i v jiných programech a nic pronikavého jsem nepozoroval. A když porovnám kvalitu obrazu na DVD z PS9 s originálem z kamery promítaným na televizi tak nevidím zásadní rozdíly (ale mám jenom 55 cm TV).
Maron

Ahoj "raduz",
no, jak bych to nejlépe popsal,- je to nějaký divný. Není to sice strašné, ale je to znát:
Asi to má méně detailů a trošku se mi to zdá méně ostré. Taky se mi zdálo, že když tam byla scéna s rychlejším pohybem, byly tam trochu artefakty.
Kvalita zdroje je snad dobrá, pokud si to pouštím z kamery rovnou, jsem s obrazem spokojen.

Co si zkoušel za programy?
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host