Sony vegas - zvuk

Odpovědět
Tibor7

Dobrý deň - poprosím skúsenejších o radu. Po vyrenderovaní videa v Sony Vegas Pro 11 je úroveň zvuku o poznanie nižšia - kde je problém?
Saxel
Příspěvky: 45
Registrován: 09.03.2018, 11:05
Kontaktovat uživatele:

Nemáš staženou úroveň na Audio Master Bus? Zobraz si Audio Bus Tracks a uvidíš - menu "View / Audio Bus Tracks", popř. horká klávesa "B".
tibor7

hhhmmmm- mám to na 12 a ked to dám vyššie už mi to skresluje...
tibor7

neviem si poradiť... - už 4x som renderoval - upravoval ale od tejto úrovne neviem viac dosiahnuť...: https://www.youtube.com/watch?v=xBNfX75Pz54&t=241s
jobro

Pokud má stereo zvuková stopa kódování Dolby Digital AC-3 Pro lze v okně Custom Settings (v Render as...) upřesnit nastavení hlasitosti zvukové stopy. Na kartě Preprocessing nastavíme v roletkách Line mode profile a RF mode profile hodnotu None. Tím bynemělo dojít k poklesu hlasitosti.
Bohužel Vegas zeslabí úroveň zvuku i při použití kodeků MainConcept (cca -6dB). Částečně pomůže normalizovat zvukovou stopu.

V krajním případě, když nepomůže nic, je možné zvukovou stopu renderovat odděleně (na př. jako WAV) od videa a potom obě stopy sloučit, na př. v TsMuxeru.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Chlapi, poraďte mi prosím - Vegas Pro 15 - stříhám video a v MASTER audio panelu nevidím úroveň zvuku - už chvíli se to snažím zapnout a nedaří se mi. Díky! Zvuk v jednotlivých auido stopách běží a jeho úroveň vidím, ale master panel je mrtvý.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Osobně tento problém neznám. Zkusil jste defaultní nastavení Vegas? U mě při pokusu o simulaci tohoto problému přestali ukazatele v Master Bus, jen když použiji tlačítko Mute v Master Bus nastavení nad ukazateli úrovně signálu.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

To mě podrž. V noci jsem se na to vykašlal - už mě to nebavilo. Teď ráno zapnu a master jede. Přitom vyskočit a naskočit jsme zkoušel s různými nastveními několikrát. Ale díky za rychlou odezvu! Vážím si toho! Díky!

Tak jsem na to asi přišel - nikdy jsem nepoužil klávesovou zkatku B - a koukám že jsem včera zkoušel dle tutoriálů vše možné. A na ose pod klávesovou zkratkou B, byla osa stažená na minimum - což se neprojeví na tlačítku MUTE. No zase jsem o něco chytřejší. :-) Díky!!
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

I já jsem díky Vaší zkušenosti o něco chytřejší. Děkuji


Naposledy oživil Anonymous v 20.12.2020, 12:46
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host