MagixVegas15

Odpovědět
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Tato společnost anoncuje nový Vegas verze 15
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Bohužel zase jen pokřik vlastně pro nic. Jen kosmetické úpravy, podstatné změny žádné. K trialu se lze dostat jen přes registraci, která ke mně ani nedorazila a to jsem to zkoušel přes dva různé maily. Dá se ale najít metoda, jak si jej vyzkoušet i bez trapné registrace. Pro mne je zklamáním. Doufal jsem, že např. Track Motion konečně půjde dělat pro každý klip zvlášť a ne pořád jen jeden v jedné stopě na časové ose. Aplikace Magix Video Pro to umí, tak proč to nedají i do Vegas?! Návrat barevných ikon tlačítek se mně líbí, ale jsem zklamán z toho, že nejde pohybovat každým prvkem na obrazovce, např tlačítková lišta, která je jen dole. Okno pro renderování překopali, ale pro mne k horšímu. Také chybí AC3 Pro, které se bude opět muset předělat ze Sony Vegas Pro a vetnout uměle do nové verze, stejně, jako to bylo nutné pro verzi předcházející, 14. Upgradovat z verze 14 na verzi 15 je z mého pohledu tedy zbytečné.

Zapomněl jsem dodat, že na časové ose nejde stále nastavit také 50p a 60p.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Otázka je jak to bude s akcelerací renderování a náhledu přes GPU, kterou se v nové verzi chlubí. Pokud by byl výrazný tak by nová verze stála za zvážení. Poslední dobou jsem ale spíš zvažoval vyzkoušení nového DaVinci Resolve 14.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já kombinuji práci v Sony Vegas Pro 12 a Magix Vegas Pro 14 + doplňky a u toho doufám ještě delší dobu vydržím. :-)
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím nainstaloval jsem si Vegas 15 abych se na něj podíval a odskoušel.Bohužel při renderování Blueray to na konci renderu vyhodí
chybu na přiloženém obrázku "Program BdmuxServer přestal pracovat" a nabízí to ukončení programu a ani se z renderu neuloží *.iso
soubor.Render DVD a vypálení proběhne v pořádku.Mám samozřejmě vypalovačku na Blueray,ale pouze jsem chtěl uložit na HDD.Zkoušel jsem tedy udělat render Blueray na v.Vegas 14 a tady to proběhlo v pořádku.Hledal jsem tento problém na googlu ale nic jsem nenašel.Vegas 14 mám nainstalovaný na Win 10 a Vegas 15 na Win 7 na jednom PC.Uměl by někdo poradit a také odskoušet u sebe co by se s tím dalo dělat.

[attachment 1199 Vegas1.jpg]
Přílohy
Vegas 1.jpg
Vegas 1.jpg (279.04 KiB) Zobrazeno 1312 x
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tak jsem udělal jediný pro mě možný pokus a již to funguje.Přepsal jsem všechny soubory "Bdmux" ve Vegasu 15 z Vegasu 14
a zatím dle obrázku a pokusů to je funkční.
Ještě mě zajímá zda nejde nastavit ukládání po renderu na místo *.iso souboru aby se to uložilo pro Blueray "Bdmv a certifikate".

[attachment 1200 Vegas1.jpg]
Přílohy
Vegas 1.jpg
Vegas 1.jpg (258.61 KiB) Zobrazeno 1312 x
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Právě jsem objevil sice jednoduchý, ale přece plugin Picture in Picture ve Video FX. Konečně lze tedy vkládat obraz do obrazu v jedné časové ose, v každém klipu na jiné místo a není potřeba pro každý klip s obrazem v obraze dávat do nové stopy. To jim to ale trvalo! Jen, kdyby tam byla ještě možnost dávat stín pod okno, jako v tradičním Track motion.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů