Sony Vegas - Pan/Crop problém

Odpovědět
Adam

Zdravim,
mám aktuálně velký problém v Sony Vegas...
Přikládám video, kde je tento problém zachycen...

Pokusím se to trochu popsat:
Jde o to, že mám fotku, kterou chci posunout pomocí funkce Pan/Crop na pravou polovinu obrazovky, protože z levé poloviny vyskakuje tabulka s informacemi. Vše proběhlo hladce, nastavil jsem vše tak, jak jsem byl zvyklý. Problém nastal při přehrání tohoto úseku, fotka se sice přesouvá, ale na právě straně obrazovky jsou viditelná zvláštní probliknutí. Když jsem zkoušel jet frame za frame-m, vypadá to, jako by se fotka zasekávala... bohužel si s tím nevím rady...

Doufám, že už má někdo podobnou zkušenost a pomůže mi tento problém vyřešit, předem díky.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=MYkvL5X ... e=youtu.be[/video]
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Inkriminované video jsem si stáhl z YT a při posuvu po snímcích zjistil, že se Vám tam objevuje při posouvání fotky doprava titulek, který se zobrazil před tím. Nemáte něco špatně na časové ose? Můžete poskytnout screen projektu ve Vegas?
Adam

Zkusil jsem to bez posunu fotografie a ani to nepomohlo, objevují se mi tam tmavé obdelníky. Zasílám fotku projektu.

Odkaz ke stažení screenshotu:
http://leteckaposta.cz/674366378
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Omlouvám se, ale ani ze screenu jsem neodtušil možný problém. Jedině, kdyby jste mi přes úschovnu poslal soubor projektu z Vegas a příslušnou fotografii, zkusil bych to u mě nasimulovat. Jinak poradit nedokáži. Promiňte.
mirok
Příspěvky: 20
Registrován: 10.04.2014, 13:06
Kontaktovat uživatele:

Zdravím
Určite je tam nejaký zostatok titulku Liliane Betencourt tak ako to kontatoval ROMOLUS. Samotný posun by som riešil kombinací masky a Pan/Crop-u.
Zo screenu nie je úplne jasný postup a hlavne časovanie.Ak budete dávať zdroj pre ROMOLUS-a môžte dať odkaz aj na môj e-mail. pozriem sa na to tiež.


Naposledy oživil Anonymous v 23.12.2020, 03:15
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host