Problém po přiblížení

Odpovědět
vinkenco
Příspěvky: 2
Registrován: 04.04.2016, 18:07
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,

v sony vegas mám takto křivé video
[attachment 1103 1.jpg]

po přiblížení a narovnání pomoci pan/crop vypadá najednou takhle
[attachment 1104 2.jpg]

Video jsem už střihal hodně ale tohle se mi zatím nestalo.
Video je točené s těmito parametry: Formát AVCHD, rozlišení 1920x1080, 50i, 25 FPS, 24Mbps
nastavení projektu by mělo být taky úplně stejné, pro jistotu posílám screen:
[attachment 1105 3.jpg]

ten samý problém nastane i při stabilizaci. Moc prosím o radu, opravdu už nevím co s tím.
Přílohy
3.jpg
3.jpg (288.87 KiB) Zobrazeno 960 x
2.jpg
2.jpg (269.64 KiB) Zobrazeno 960 x
1.jpg
1.jpg (271.84 KiB) Zobrazeno 960 x
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Můžete poslat ten klip se slečnou hrající golf přes ulož.to? Vyzkoušel bych to u sebe. jinak, sám jsem se s tím nikdy nesetkal, ani o tom neslyšel takže zatím netuším, kde je zakopaný pas, jak se říká.
mirok
Příspěvky: 20
Registrován: 10.04.2014, 13:06
Kontaktovat uživatele:

Na priložených screenoch je stále len náhľad po aplikácii pan/crop-u. Podstaný je však výsledok po renderingu - podstané je nastavenie renderingu. Ale pripúšťam, že výsledok môže byť rovnaký aj pri dodržaní parametrov renderingu - hlavne rozlíšenie, poradie a počet snímkov, interlace atď. Podobné problémy riešim úpravou jedného klipu v inom editore - napr aj zatracovanom Pinnacle (vysledky niekedy lepšie ako vo Vegase) a upravený klip vkladám do projektu Vegas. Ak budete posielať Romolusovi klip na ulož.to alebo uschvňu mažte dať do príjemcu aj mňa vyskúšam tiež.
vinkenco
Příspěvky: 2
Registrován: 04.04.2016, 18:07
Kontaktovat uživatele:

Děkuji, za odpovědi.

Problém jsem už ale vyřešil sám. Vše co bylo zapotřebí udělat bylo jen v project properties změnit v kolonce Deinterlace method z none na Blend fields
[attachment 1106 vs.jpg]
Přílohy
vs.jpg
vs.jpg (230.5 KiB) Zobrazeno 960 x
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host