Koupit pinnacle 17?

Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Po koupi základní verze, se vždy dojde k tomu, že potřebuji více funkcí. Toto považuji od Pinnacle za podraz vydávat tyto nesmysly.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,pokud budete chtít dělat pokusy z GoPro 3+ ve 4K tak to zatím Pinnacle 17 neumí pokud se nemýlím.Mělo by si s tím již umět poradit
Corel Video studio Pro X6.
vlado

Objednal som si ultimate verziu. A dík za link.
Pavellr

Dnes jsme koupili PINACLE 17, a jsem z toho trochu bezradný.Má někdo návod. Na cd s programem nic není
Děkuji Pavel
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Nebude lepší kontaktovat prodejce? Ten to má dané ze zákona, poskytnout CZ návod.
Miroslav Polner

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... BFSj1mMHe-

Skúste ešte pohľadať niečo na YouTube! DVD dodávané k PS16 je dodávané tiež iba v EN jazyku, v prípade záujmu vám ho môžem poslať.
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Skuste na ulozto.
Pavellr

Děkuji za odpovědi, návod jsem si stáhnul
Návod od prodejce: volám do Alzy , že potřebuji poradit s nákupem editoru.Odpověď určitě přijeďte naši prodejci vám odborně poradí:).
V prodejně nás posílali od jednoho k druhému a nikdo nic nevěděl:X.Po hodině pobíháni mezi prodavači nás to přestalo bavit a prostě jsme koupili PS 17.
Takže poradit od prodejce asi ne:P
sepak

Koupil jsem upgrade studia 18 ultimate a tak jen první poznatky
Program je totální nedodělek
1 Při importu nejde najednou stáhnout víc jak nějakých 180-220 záběrů potom sek a konec
2 Vytvoření videa v BR délce cca 1,08 trvalo 9 hod,25 min /podle informace prodejce má být verze v 64 bit daleko rychlejší.
3 Po tomto hrůzném čekání chyběla v exportu hudba a zvuk z kamery v poslední třetině videa
Názor si utvořte sami.
PS: pracoval jsem z různými verzemi tohoto soft. ale čím jeto vyšší verze tím je horší.


Naposledy oživil Anonymous v 26.12.2020, 20:12
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host